40 vstřelených branek mladšího dorostu a vítězství starších žákyní

V neděli se odehrálo pražské derby v 1. lize mladšího dorostu. Zajeli jsme si na něj na Chodov, kde hrají své domácí zápasy HC Háje. Domácí i naše hráčky měly některé změny a zranění v sestavách ale i přesto se hrála pěkně od podlahy. Slávistky už od 3. minuty zápasu ale dokázaly proměňovat své střelecké příležitosti a dokázaly si vypracovat postupně náskok, který narostl až na +8 branek. Navíc i zlepšenou obranou ve druhém poločase jsme se uklidnili a i díky pestrému útoku měli zápas pod kontrolou. Konečný výsledek se zastavil na 40 vstřelených brankách do sítě domácího celku HC Háje. Utkání skončilo 21:40, nejvíce branek vstřelila za domácí Baborovská 7, za DHC Slavia Praha pak Sandra Müllerová 8.

Vedeme tedy tabulku 1. ligy mladších dorostenek s náskokem 3 bodů na druhou Porubu.

Dnes se také hrálo další kolo Pražského přeboru starších žákyň a DHC Slavia Praha dokázala všechna své utkání s přehledem vyhrát a vede tabulku bez ztráty bodu.