Z mostu výhra STD, remíza MLD A a prohra MLD B, v Plzni B tým žen výhra

V neděli 2 výhry, remíza a jedna prohra

Z mostu výhra STD, remíza MLD A a prohra MLD B, v Plzni B tým žen výhra

V sobotu 3.2.2024 jely dorostenecké týmy do Mostu.

V 9 hodin startovaly program mladší dorostenky B týmy obou klubů, od 11 h hrály starší dorostenky, od 13 h pak mladší dorostenky A týmy.

Z trojutkání v Mostě:

B tým mladších dorostenek prohrává s týmem Baník Most 19:26. Vyrovnaně se hrálo dokud byla na naší straně energie a síla napravovat dobrou obranou útočné nedostatky. Soupeř odskočil na začátku druhého poločasu a my jsme nenašli hlavně morální energii a chuť s tím něco udělat. Porážka mrzí, způsob ještě trochu víc.
Starší dorostenky vyhrály 29:28. Utkání mělo tempo z obou stran, hrála se útočná házená na celém hřišti. V konečném důsledku jsme nebyli šťastnější, ale lepší o ten jeden gól. Vyhrát s více než 20 technickými chybami je samo o sobě zázrakem.
Mladší dorostenky z ničeho nic remíza 29:29. Až obdivuhodný návrat do zápasu v poslední desetiminutovce bohužel na dva body nestačil. Ale musíme s pokorou přijmout i ten jeden, protože jsme ho museli vybojovat. A to se povedlo až ve chvíli, kdy v obrat věřil již jen největší fanoušek.

B tým žen v podvečer dorazil do Plzně a ve žluté plzeňské hale získal další 2 body po výhře 23:34. Před utkáním byl problém s elektronickým zápisem, ale místní zkušení pořadatelé si pomohli papírovou podobou zápisu, tak se vše odehrálo i s nutnými proprietami. B tým žen má náskok minimálně 5 biodů na druhé Háje ( ty mají jeden odložený zápas ještě před sebou).
Všechny naše příznivce zveme na neděli 11.2., kdy pokračují dalším kolem dorostenecké soutěže a B tým žen hraje ráno od 9 h s Astrou.Fotogalerie