Víkend mládeže 26. a 27.11.

Venkovní zápasy mládeže 26. a 27.11.

O nadcházejícím víkendu čeká naši mládež:

Mladší dorost B tým hraje již v sobotu od 13 hodin v Pardubicích v nafukovací hale Dukla. MLD B zatím svou tabulku soutěže vedou.

Info mld B:
Nad Pardubicemi vyhráváme 23:29, půle 11:13. Po první půlce zvonily ještě celou přestávku tyče soupeřovy branky a tak bylo o co hrát. Náskok jsme si vypracovali v první desetiminutovce druhého poločasu a už ho i díky houževnatě bojujícím domácím nedokázali zvýšit.

Mladší dorostenky A tým hraje v neděli v hale Sereza v Ostravě od 12 hodin s Porubou. Po nich nastoupí tým starších dorostenek od 14 hodin. Mladší dorostenky svou tabulku soutěže vedou, starší jsou na průběžném druhém místě za Mostem ( mají ale o jeden odehraný zápas méně).

Info MLD A:
Mladší dorostenky si vezou z Poruby výhru 19:31, půle 10:17. Zápas měl díky oběma družstvům vysoké tempo. Posledních deset minut prvního poločasu stačilo k vybudování náskoku, který se nakonec ukázal rozhodující.
Info STD:
Starší dorostenky vyhrávají 25:31, půle 14:12. Souboj s brankářkou domácích jsme začali vyhrávat od 20.minuty a to jsme prohrávali 12:5. Dalších čtyřicet minut patřilo nám, do poločasu jsme snížili a v úvodu druhého definitivně překlopili vývoj na naší stranu.

MLŽky se účastní od pátka do neděle Háje cupu 2022 v ZŠ Zdiměřice. 2. místo a stříbrné medaile!!!

MINI žákyně si zkusí na Astře v neděli soutěž 5+1.

Zahrají si postupně s Astrou ( 9 h), s Chodovem ( 11,40 h), Vršovicemi ( 14,20 h).