Prague handball cup 2024

Triple pro DHC Slavia Praha na PHC 2024

Triple pro DHC Slavia Praha na PHC 2024

Tradičně o Velikonocích je tady PHC.


Rozlosování má být zveřejněno 26.3. na stránkách Prague handball cup www.phc.cz

Slávistky budou tradičně startovat ve všech kategoriích, kdy kromě nejvyšší kategorie ( kde máme 1 tým) budou mít A i B tým .






Starší dorostenky vyhrály svou základní skupinu a v další skupině hrály v neděli s maďarským Vasas a lotyšským Jekabpils. Skupinu vyhrály a ve čtvrtfinále vyhrály nad Amsterdamem. V pondělí hrají semifinále ráno od 8,50 h opět s Ajaxem Kopenhagen I, ve druhém semifinále byl další soupeř ze základní skupiny TSV EBE Forst United a Ajax Kopenhagen III. DHC Slavia Praha vyhrála jak semifinále i finále nad oběma týmy Ajaxu a vyhrála PHC 2024!

Mladší dorostenky A vyhrály svou základní skupinu, v neděli vyhrály nad se Sokolem Vršovice a Hodonínem, v play off porazily německý Rodertall a v semifinále hrají s holandským Amsterdamem od 8,15 h v Letňanech. Druhé semifinále vyhrálo Helsinge. Výhra ve finále pro DHC Slavia Praha 14:11.

Mladší dorostenky B skončily na 2. místě ve skupině, v neděli hrály se Šaľou a slovinským týmem Doline Žalec a se ziskem 2 bodů z této skupiny o skóre nepostoupily dále.

Starší žákyně A vyhrály svou základní skupinu, v neděli hrály s německým Bischofswerda a Pardubicemi. Skupinu vyhrály a v osmifinále hrály s Amsterdamem ( pozdějším vítězem této kategorie). Bohužel prohra na shot outy a konec.

Starší žákyně B skončily na 5. místě v základní skupiny a budou hrát play off B. V osmifinále prohra s dánským Tjorring.

Mladší žákyně A vyhrály svou základní skupinu, v neděli hrály s Piešťany a Sokolem Vršovice. Skupinu vyhrály, vyhrály i osmifinále nad Michalovcemi a čtvrtfinále s dánským Helsinge. V semifinále bohužel prohra s HYPO NO na shot outy. O 3. místo hrají s Žeravicemi od 10 h v Letňanech. Bohužel prohra, ale krásné 4. místo pro Slavii.

Mladší žákyně B skončily v základní skupině na 5. místě a hrály play off B, kde skončily v zápase s německým Grimmen.

Minižákyně A vyhrály svou základní skupinu, v neděli vyhrály skupinu se Sokolem Písek a německým Grimmen. V semifinále vyhrály nad DHC Plzeň a pondělí hrají od 8,15 h ve Strašnicích finále PHC 2024. A povedlo se ho vyhrát! Radost tedy i z kategorie MINI DHC Slavia Praha.

Minižákyně B skončily na 6. místě v základní skupině a hrály play off B, kde skončily v zápase se Strakonicemi.

DHC Slavia Praha tak získala kromě 3 titulů i Super Cup pro nejlepší klub turnaje!

https://www.phc.cz/vysledky


Fotografie: Markéta Havlinová, Hana Vrbková, PHC .

Fotogalerie