Mini a mladší žákyně vezou zasloužené medaile z Memoriálu Karla Šulce

V Plzni vybojovaly Minižákyně 2. místo a Mladší žákyně 3. místo

O tomto víkendu odehrály naše mini a mladší žačky tradiční Memoriál Karla Šulce v Plzni.

V mini letos startovalo 17 a v mladších žačkách 20 družstev.

Mini B odehrály svůj první turnaj v 6+1. V základní skupině sice skončily poslední, ale každým zápasem se zlepšovaly. V bojích o umístění dokázaly dvakrát vyhrát a skončily na 15. místě.

Mini A se umístily v základní skupině druhé, ve finálové skupině se pak vítězně utkaly s Milevskem, Mostem, Strakonicemi a DHC Plzeň. Skončily tak na krásném 2. místě za Sokolem Písek. Zisk stříbrných medailí je krásným úspěchem.

Mladší žákyně B skončily v základní skupině páté a v boji o umístění skončily na krásném 11. místě.

Mladší žákyně A skončily v základní skupině druhé za VŠ Plzeň. Ve finálové skupině nám nestačily síly na DHC Plzeň a remizovaly jsme s Pískem. Celkově jsme skončily na 3. místě. Vzhledem k absenci zraněných hráček je tohle umístění pro nás hodně cenné. Holky dokázaly, jak hodně vyrovnané družstvo jsou a že se dokáží poprat s takhle náročným turnajem i v oslabené sestavě. Doufáme, že se naše zraněné hráčky brzy uzdraví a další turnaj už odehrajeme společně.

Všem týmům děkujeme za předvedené výkony. Určitě jsou příslibem a těšíme se na další tréninky i vítězná utkání. Poděkování patří také trenérům a podporovatelům ze strany našich partnerů a rodičů.

Fotogalerie