B tým žen DHC Slavia Praha přezimuje na 1. místě tabulky

B tým žen na 1. místě tabulky

B tým žen DHC Slavia Praha přezimuje na 1. místě tabulky

V letošním roce se klub rozhodl, opět po delší době, přihlásit a hrát v soutěži i s druhým ženským týmem DHC Slavia Praha "B tým žen".

Hrajeme 2. ligu - část Čechy a po 10 odehraných zápasech jsme na 1. místě tabulky, 3 body před druhým týmem v tabulce týmem HC Háje.

Za náš tým hrají převážně hráčky ročníků 2004 až 2006 ( i některé z širšího kádru A týmu žen, které nemají v zápasech A týmu velkou minutáž), mladší hráčky tak získávají zkušenosti a zápasovou vytíženost i proti o dost starším soupeřkám.

V zápasech B týmu je vidět hodně emocí, chuť vyhrát zápasy a utkání jsou divácky hodně zajímavá - přeci jenom nejsou to jasné zápasy a hraje se vždy až do konce utkání.

Některé hráčky si přivodily zranění během sezóny, zejména tedy jim přejeme brzké uzdravení, rychlou rekonvalescenci a věříme, že se po zimní přestávce zapojí do další části sezóny jak nejrychleji to bude u každé z nich možné.

Děkujeme i našim hlavním sponzorům týmu SLAVIA pojišťovna, gorenje, WIA a Alektum za jejich podporu tohoto týmu a hráček.