20. listopadu hrají dorostenky v Edenu

V neděli 20.11. s Pískem a Rokycany

V tradičních časech od 11, 13 a 15 hodin hrají v naší hale v Edenu své zápasy naše dorostenky.

Mladší dorostenky vyhrávají nad celkem Písku 32:26, půle 17:11. Kvalitní soupeř a možná i naše drobné výpadky v koncentraci nabídli nakonec pohledný zápas se závěrečnou zápletkou. Zvládli jsme i jí a tak vyhráli.
Starší dorostenky taktéž proti celku Sokol Písek vyhrávají vysoko 34:18. Fungovala jak obrana, tak rychlé přechody do útočné fáze.
Mladší dorostenky B nastoupily proti celku Rokycan. Tabule ukázala po 60 minutách výsledek 35:18. V prvním poločase jsme bojovali s vlastní netrpělivostí a neúspěšnou koncovkou. Druhý poločas přinesl zlepšení, úlevu a nakonec i výrazné vítězství.

V neděli 3 domácí výhry a 6 bodů do tabulek.

Pro MLD B je to letošní poslední domácí zápas, MLD A a STD pak ještě hrají doma 11.12. s Plzní.