Začíná letní příprava házenkářek DHC Slavia Praha

Ve středu 10. července začala přípravná fáze našeho družstva žen na nastávající ročník MOL ligy

Začíná letní příprava házenkářek DHC Slavia Praha

Začínáme tradičně 10denním blokem fyzické přípravy, následuje soustředění ve Strakonicích a pak se vracíme zpět na základnu na Slavii. Během přípravy se zúčastníme dvou mezinárodních turnajů v Brně a v Rakousku, dále máme několik přípravných utkání se zahraničními soupeři v našem domácím prostředí.

Začátek přípravy nestihne nachlazená Tereza Vostárková a z důvodů potřebné regenerace uvolněné hráčky, které absolvovaly juniorské MS: Nikola Melicharová, Karolína Pejšová a Simona Schreibmaierová; o týden později se připojí Barbora Rachová, která je momentálně na kvalifikaci ME v plážové házené.

První utkání letošního ročníku odehrajeme doma v sobotu 7. září proti Zlínu, do pohárové Evropy vstoupíme druhým kolem o víkendu 5. - 6.října, záleží na losu a soupeři. Pikantností je, že se můžeme hned na úvod či později střetnout v této soutěži jak se slovenskými týmy z Michalovců a Šaly nebo s Lázněmi Kynžvart ale i s našimi turnajovými protivníky z turnaje v Brně, se slovinskou ŽRK Ajdovščinou či polským KPR Gniezem. Losování proběhne ve Vídni v úterý 16. července.

O aktualitách během přípravy či přímo z ní vás budeme průběžně informovat na sociálních sítích.

Fotogalerie