Dorostenky o víkendu hrály těžké venkovní zápasy ve Strakonicích a Kynžvartu

Dorostenky o víkendu hrály ve Strakonicích a v Kynžvartu

Po nedělních hodech, kdy se povedlo porazit v Edenu Cheb i oba týmy Kobylis, je na programu těžké venkovní kolo.

V sobotu hrají mladší dorostenky od 13 hodin ve Strakonicích. Výsledek: 22:40

Info mld: Ve Strakonicích vyhráváme 22:40, půle 12:18. Největším soupeřem nám byla naše koncovka.

V neděli dopoledne hraje tým mladších dorostenek B od 10 hodin v Lázních Kynžvart. Výsledek: 31:20 pro domácí.

Info mld B: proti celku Kunžvartu jsme rohráli jsme 31:20, půle 16:10. Soupeř potvrdil roli favorita, nedařilo se nám v útoku a byli jsme za to trestáni z trháků.

Po tomto zápase, od 12 hodin, hraje tým starších dorostenek. Výsledek: 20:37 pro Slavii.

Info std: Starší dorostenky proti Kynžvartu vyhrávají 20:37, půle 11:19. Utkání jsme měli celý zápas pod kontrolou a postupně jsme navyšovali náskok.

Držíme palce jak při utkání i při cestách na a z utkání.

Od 14.-18.4. 2022 nás pak čeká Prague handball cup.