Aktuality - družstvo žen
Trenér Řezáč: Dva body a výsledek bereme PDF Tisk Email
Neděle, 11 Únor 2018 19:07

Házenkářky Slavie Praha porazily v 17. kole MOL ligy nováčka soutěže HK Hodonín 32:25, po poločase 19:12 a drží se na medailových pozicích. Pražanky mají příští týden volno, protože o víkendu 3. a 4. února odehrály dva vítězné zápasy na Slovensku v Prešově a v Trenčíně. Nejbližší utkání absolvují slávistky v neděli 25. února od 17.00 hodin opět v domácí hale proti Sokolu Písek.

Aktualizováno Neděle, 11 Únor 2018 19:18
Celý článek...

Slavia hostí v neděli nováčka z Hodonína, vrátit by se mohla i Pokorná PDF Tisk Email
Čtvrtek, 08 Únor 2018 07:46

Po dvou víkendových výhrách na hřištích soupeřů v Prešově a v Trenčíně se házenkářky Slavie Praha „vracejí“ na domácí palubovku a v neděli 11. února od 17.00 hodin přivítají v rámci 17. kola MOL ligy českého nováčka HK Hodonín. Slavii patří po 15 odehraných zápasech o jediný bod třetí příčka za vedoucím Baníkem Most, a o skóre za Iuventou Michalovce. Hodonín je v tabulce předposlední se ziskem čtyř bodů.

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Únor 2018 07:49

Plán splněn. Čtyři body ze Slovenska jsou v Praze PDF Tisk Email
Neděle, 04 Únor 2018 21:43

Čtyři body jsou doma. Turné po Slovensku se podařilo a ze zápasů Řezno, Německo v Prešově a v Trenčíně vezou házenkářky Slavie Praha plný bodový zisk. Úspěšný víkend završily svěřenkyně trenérů Richarda Řezáče a Františka Štiky nedělním vítězstvím v předehrávce 18. kola v Trenčíně nad tamním AS 40:21. Pražanky nadále drží medailové pozice ve společné česko-slovenské MOL lize a upevňují si pozici pro postup do play-off české části.

Aktualizováno Neděle, 04 Únor 2018 21:51

Kutlvašrová je zpátky a třemi góly pomohla k výhře v Prešově, Slavia hraje v neděli v Trenčíně PDF Tisk Email
Sobota, 03 Únor 2018 18:38

Házenkářky Slavie Praha zvítězily v utkání 16. kola MOL ligy na palubovce ŠŠK Prešov 24:19 po poločase 12:8, čímž mu oplatily podzimní domácí prohru. Svěřenkyně trenérů Richarda Řezáče a Františka Štiky nadále drží bronzovou příčku ve společné česko-slovenské lize za vedoucí Iuventou Michalovce a Baníkem Mostem. Událostí je návrat bývalé reprezentantky Hany Kutlvašrové, která dres Slavie oblékla opět po devíti měsících, kdy oznámila konec kariéry.

Aktualizováno Sobota, 03 Únor 2018 18:56

« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »