company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Galušková hrát nemůže, trenéři požadují výhru aspoň o 15 gólů

Galušková hrát nemůže, trenéři požadují výhru aspoň o 15 gólů PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Středa, 04 Říjen 2017 10:33

Pozor, pozor, utkání pátého kola MOL ligy mezi Slavií Praha a AS Trenčín se hraje netradičně již v pátek. Tedy tento pátek 6. října od 17.30 hodin v hale ve Vršovicích. Vedení pražského klubu vyhovělo přání trenčínského, za který nastupuje větší počet dorostenek, které by se tak nemohly zúčastnit nedělní ligy na Slovensku.

 

 

„Neměli jsme s tím problém, i když nám to po reprezentační přestávce trochu nabourávalo program přípravy. Zraněná Veronika Galušková stejně nemůže nastoupit,“ konstatuje trenér DHC Slavia Praha Richard Řezáč. Potěšilo ho, že žádná z reprezentantek se z akcí seniorského ani juniorského týmu nevrátila se zraněním. „To je samozřejmě důležité, takže nastoupíme kromě dlouhodobě zraněných v nejsilnější sestavě,“ doplňuje Řezáč a vysvětluje, jak klub a národní tým tvoří spojenou nádobu: „Tři body proti Islandu a ve Slovinsku, které holky získaly v reprezentaci na začátku kvalifikace, je mohou pozitivně naladit a přenesou tu náladu do klubu. A naopak je jedině dobře, že se nevrátily v nějakém psychicky špatném stavu po případných porážkách.“

 

Pondělního tréninku se kvůli cestování reprezentantky ještě neúčastnily, od úterý se „jede“ naplno s cílem přehrát Trenčín, který v dosavadních svých třech duelech MOL ligy nezískal ani bod. To Slavia všech šest. „Je jasné, že na prvním tréninku se projevilo to, že jsme společně delší dobu netrénovali, takže nějakou dobu trvalo, že se holky na hřišti zase našly. Nyní opakujeme kombinace, pokoušíme vše nastavit tak, abychom vypadali jako spořádané družstvo a dokázali proti Trenčínu uhrát lepší výsledek než naposledy v MOL lize v Hodoníně. Chceme zlepšit skóre,“ velí Řezáč, který s asistentem Františkem Štikou už hráčkám předestřely své požadavky k pátečnímu utkání s Trenčínem: „Budeme po hráčkách chtít minimum obdržených branek, ovšem vítězství s rozdílem nejméně patnácti gólů.“

 

A kdo že to Slavii vlastně čeká? „Je to mladý, houževnatý tým, který nás bude chtít trápit, protože nemá co ztratit. My musíme jejich odpor zlomit co nejdříve a hrát to, co chceme my a nezajímat se o hru soupeře,“ ví Řezáč.

 

Program 5. kola MOL ligy – pátek 6. října 2017 – 17.30 hodin: Slavia Praha – AS Trenčín, sobota 7. října: Iuventa Michalovce – Duslo Šala, HK Hodonín – Sokol RMK Bánovce nad Bebravou, Baník Most – ŠŠK Prešov, Zora Olomouc – Sokol Písek, neděle 8. října: HC Zlín – Sokol Poruba.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha v první části sezony

Sobota 14. října – 15.00 hodin: Sokol Písek (venku)

Neděle 22. října – 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou

Sobota 28. října – 17.30 hodin: Iuventa Michalovce (venku)

Pátek 3. listopadu – 18.00 hodin: ŠŠK Prešov

Sobota 11. listopadu – 17.30 hodin: Zora Olomouc (venku)

Pátek 17. listopadu – 17.00 hodin: Duslo Šala

Neděle 7. ledna 2018 – 17.00 hodin: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

Sobotu 13. ledna 2018 – 18.00 hodin: Baník Most (venku)

 

Play-off začíná 28. dubna 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018.

 

Aktualizováno Středa, 04 Říjen 2017 10:38
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.