company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Trenérova speciální motivace k titulu: Tetování a jména všech hráček

Trenérova speciální motivace k titulu: Tetování a jména všech hráček PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pátek, 26 Květen 2017 10:50

 

Tak to je hráčské. A k tomu jde o pořádnou motivaci. Ne však o miliony (korun). Ale spíš o kopec legrace. Takže na vědomost se dává, že získají-li házenkářky Slavie Praha letošní český titul, trenér Richard Řezáč se nechá tetovat. Ano, ano. A poradkyněmi mu budou právě jeho svěřenkyně.

 

Téměř každé utkání, ať základní části nebo play-off, zpestřuje Richard Řezáč nějakou speciální sázkou nebo hecem. Od toho, že se se zalíbením dívá, jak hráčky po prohře absolvují desítky výběhů do schodů, nebo hrozí, že půjdou „přihazovat“ na stavbu asistentovi Františku Štikovi. Vše samozřejmě graduje při finále. V něm vede Slavia 1:0 na zápasy nad Baníkem Most. Stačí jediná výhra a titul se „doma“. A nejen to.

 

„Připravil jsem pro holky speciální motivaci. Ale vím, že jsem si upletl bič sám na sebe, ale rád bych to udělal. V případě že vyhrajeme titul, tak se nechám potetovat. Nechal bych si vytetovat znak Slavie, letopočet a jména všech hráček. Aby prostě věděly, že si jich vážím,“ říká odhodlaně Richard Řezáč a k místu určení dodává: „To bych nechal na děvčatech. Vždyť polovina z nich nějaké tetování má, takže by mi jistě poradila.“

 

Program finále českého play-off – druhé utkání – sobota 27. května – 18.00 hodin: Baník Most – Slavia Praha. Případný třetí zápas – neděle 28. května – 18.00 hodin: Baník Most – Slavia Praha.

 

Aktualizováno Pátek, 26 Květen 2017 10:53
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.