company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Poslední dva duely základní části proti Veselí a Trenčínu jsou přípravou na play-off

Poslední dva duely základní části proti Veselí a Trenčínu jsou přípravou na play-off PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Středa, 12 Duben 2017 07:39

 

Tři dny vyháněly z hlav házenkářky Slavie Praha sobotní porážku 20:32 v Šale, která je zřejmě připravila o bronzovou medaili z česko-slovenské interligy. V předposledním kole nastoupí svěřenkyně trenéra Richarda Řezáče a nového asistenta Františka Štiky ve čtvrtek 13. dubna od 18.00 hodin ve vlastní hale ve Vršovicích proti SHK Veselí nad Moravou. Základní část uzavřou v sobotu 22. dubna v Trenčíně. Slavia si již dříve pojistila druhé místo mezi českými kluby za Baníkem Most a v semifinále play-off o český titul se utká se Sokolem Poruba.

 

„Ještě na úterním tréninku bylo na holkách vidět velké zklamání z porážky v Šale, ale snažili jsme se za tím utkáním udělat tlustou čáru a odpíchnout se do přípravy k zápasům play-off,“ popsal náladu v týmu kouč Řezáč a poodhalil, jak prohru s hráčkami řešil: „Vyhodnotili jsme si celý zápas, vytkli jsme si chyby, které v tom utkání byly, ať po taktické stránce nebo po individuálních chybách hráček. Pak jsme si dali hru na uvolnění a následně se pustili do klasického tréninku.“

 

Řezáč tuší, že nebude jednoduché překonat zklamání ze Šaly. „Stopy tam ještě být mohou. A to nejen na duši,“ poznamenal a nastínil další nepříjemnost: „Navíc jsme v sobotu přišli o Terezu Pokornou, která má zraněné koleno a zřejmě nezasáhne ani do play-off. Proto budeme muset improvizovat a její pozici doplnit. Nyní tam nastoupí Veronika Galušková. Samozřejmě se s tím budeme muset porvat.“

 

O motivaci do domácího utkání s Veselím se Řezáč neobává, přestože Slavia nemůže ze svého čtvrtého místa „spadnout“ níž, velmi nepravděpodobný je i posun tabulkou o jednu pozici vzhůru. „To je sci-fi. Vždyť Šala hraje ve Zlíně a pak má doma poslední Bratislavu, takže určitě bude bojovat. Ale naší motivací bude, že i takový zápas je nejlepší přípravou pro play-off a že některé hráčky budou mít ve zbývajících utkáních proti Veselí a Trenčínu prostor dokázat, že mají výkonnost na play-off a že si o místo v kádru řeknou,“ uzavřel trenér Slavie Praha Richard Řezáč.

 

Program 25. kola interligy – středa 12. dubna: Iuventa Michalovce – Slávia Partizánske, Zora Olomouc – Sokol Písek, HC Zlín – Duslo Šala; čtvrtek 18.00 hodin: Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou, Bemaco Prešov – AS Trenčín.

 

Program házenkářek Slavie Praha na jaře 2017

Sobota 22. dubna 18.00 hodin: AS Trenčín (venku)

Play-off

Semifinále českého play-off – sobota 29. dubna – 18.00 hodin: Sokol Poruba – Slavia Praha; 2. zápas semifinále – sobota 6. května - 18.00 hodin: Slavia Praha – Sokol Poruba. Případný třetí zápas – neděle 7. května - 17.00 hodin: Slavia Praha – Sokol Poruba.

Mistr bude znám nejpozději 28. května

 

Aktualizováno Pondělí, 15 Leden 2018 12:36
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.