company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Asistent Ondřej Václavek ve Slavii Praha končí, zachoval se neprofesionálně

Asistent Ondřej Václavek ve Slavii Praha končí, zachoval se neprofesionálně PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pátek, 24 Březen 2017 15:48

 

Vedení DHC Slavia Praha s okamžitou platností odvolalo od A-týmu asistenta Ondřeje Václavka. Vedení klubu učinilo jednomyslné rozhodnutí poté, co již v neděli 19. března letošního roku předseda DHK Baník Most Rudolf Jung potvrdil, že Václavek by měl vést mostecké házenkářské centrum mládeže, pokud by ho vedení Českého svazu házené přidělilo DHK Baník Most. Stejnou informaci přinesla i Ústecká TV, včetně záběrů na Václavka.

 

„Informace o spojení Ondřeje Václavka s mosteckým klubem nás velmi překvapila a považujeme jednání pana Václavka za neprofesionální, že se v probíhající sezoně domluví na působení v jiném klubu, aniž by nás o tom informoval,“ uvedl k Václavkovu konci ve Slavii její šéf Richard Toman a doplnil: „Situaci považujeme i lidsky za nepříjemnou, protože jsme měli dohodu o jeho možném pokračování ve Slavii. On však ani nepočkal na naše jednání či naši nabídku. Ještě horší však je, že zneužil svou pozici trenéra juniorské reprezentace a v televizním vystoupení lobboval za klub. Což mu rozhodně nepřísluší.“

 

Společně s Václavkem končí také vedoucí týmu Šárka Raisová, která je jeho životní partnerkou. Ta na svoji žádost.

 

Vedení Slavie požádalo Český svaz házené o výjimku, aby při nejbližším interligovém utkání, které slávistky odehrají v neděli 26. března ve Zlíně, mohl tým vést trenér s licencí B. V následujících dnech realizační tým doplní kouč s A-licencí z řad trenérů DHC Slavia Praha.

 

 

Aktualizováno Pátek, 24 Březen 2017 22:00
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.