company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Ve Zlíně to bude náročné, ale hráčská kvalita by měla být na naší straně, říká Řezáč

Ve Zlíně to bude náročné, ale hráčská kvalita by měla být na naší straně, říká Řezáč PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Středa, 22 Březen 2017 20:47

 

Přesně po třech týdnech se házenkářky Slavie Praha vrátí do interligového programu. Naposledy porazily doma Bemaco Prešov 29:25, v neděli 26. března od 17.00 hodin se svěřenkyně trenéra Richarda Řezáče představí ve Zlíně. Pro oba soupeře může jít o klíčové zápasy základní části. Pro Slavii, aby se vrátila do bojů o medaile v česko-slovenské interlize, Zlín bojuje o účast v play-off české části.

 

„Právě proto to bude tak náročné utkání. Ve Zlíně jsme se na vítězství vždy nadřeli a očekávám, že tentokrát to bude podobné,“ říká s pokorou kouč Řezáč. Ví proč. Jeho „kádr“ se během reprezentačního týdne téměř rozpadl. Sedm hráček obléklo národní dres, ať v ženské nebo juniorské kategorii. „To Zlín měl výhodu. Až na Andrýskovou trénoval kompletní a mohl tedy udělat velký kus práce. Právě proto čekám vyrovnaný a tvrdý duel,“ doplňuje Řezáč.

 

„Dva týdny po posledním utkání jsme se věnovali kondiční a silové přípravě, abychom zahladili stopy po nemoci, kvůli které jsme museli přeložit utkání v Mostu. Doufám, že se to nyní projeví v zápasech. Bylo by fajn, kdyby se z děvčat stali Usainové Boltové, nemyslím si však, že se to stane. Ale je fakt, že jsme formu ladili do rychlosti a do herních situací jedna na jednu a dvě na dvě,“ popisuje tréninkovou výplň posledních týdnů Řezáč.

 

Před třítýdenní přestávkou svým hráčkám huboval za neproměňování šancí: „Zaměřili jsme se i na toto a mám z toho nyní lepší pocit. Hráčky si navíc začaly uvědomovat, že když jim něco povím ke střelbě, tak je třeba ji skutečně změnit, začaly na to reagovat. Ale až ve Zlíně uvidíme, jestli se to děvčatům rozleželo v hlavách a budou situace schopné řešit lépe.“

 

Tedy neděle 17.00 hodin: „Tento zápas nebude lehký, je to první po delší přestávce. Zlín má výhodu, že nemají tolik reprezentantek, mohli trénovat pospolu. Ale myslím si, že hráčská kvalita by měla být na naší straně. Ano, zápasu dodá i to, že Zlín bojuje o play-off a bude chtít získat dva body. Své hráčky budu upozorňovat na jejich silnou spojkovou řadu s dobrou spoluprací s pivotkou. Takže musíme pokrýt hráčky jako jsou Sobieská, Drotárová, i Andrýsková.“

 

Program 22. kola interligy

Pátek 24. března: AS Trenčín – Baník Most, sobota 25. března: SHK Veselí nad Moravou – Zora Olomouc, Duslo Šala – Iuventa Michalovce, Slávia Partizánske – Sokol Poruba, ŠKP Bratislava – Bemaco Prešov, neděle 26. března – 17.00 hodin: HC Zlín – Slavia Praha.

 

Program házenkářek Slavie Praha na jaře 2017

Neděle 2. dubna 17.00 hodin: ŠKP Bratislava

Sobota 8. dubna 18.00 hodin: Duslo Šala (venku)

Čtvrtek 13. dubna 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou

Sobota 22. dubna 18.00 hodin: AS Trenčín (venku)

Play-off začíná 29. dubna

Mistr bude znám nejpozději 28. května

 

 

Aktualizováno Středa, 22 Březen 2017 20:50
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.