company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality „Strašák“ Prešov končí. Slávistky myslí jedině na vítězství

„Strašák“ Prešov končí. Slávistky myslí jedině na vítězství PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Čtvrtek, 02 Březen 2017 11:56

 

Pozor, pozor. Nedělní házená tentokrát začíná netradičně už v jednu hodinu po poledni. Ano, utkání 20. kola interligy mezi Slavií Praha a Bemacem Prešov startuje ve 13.00 hodin, aby nekolidovalo se šlágrem první fotbalové ligy mezi Slavií a Viktorií Plzeň, které se hraje „o dům dál“ od 16.00 hodin. Trenér Pražanek Richard Řezáč mluví o povinném vítězství proti Prešovu, už kvůli podzimní nečekané prohře na východě Slovenska. Tady jsou témata Richarda Řezáče před nedělním duelem, který může vrátit Slavii na bronzovou příčku interligy.

 

Prohry v Mostu a v Michalovcích

Zápasy jsme si vyhodnotili. Dospěli jsme k závěru, že momentálně s těmito týmy nemůžeme soupeřit. Ale určitě jsou ty výsledky znepokojující. Věřím, že si děvčata z těch soubojů vzala ponaučení a ve zbývajících zápasech základní části interligy dokáží zúročit zkušenosti právě z těchto utkání. Hubování nemělo význam. Po Mostu jsem měl rozporuplné pocity, protože se mi zdálo, že to děvčata vzdala a přestala makat naplno. To se nám podařilo eliminovat v Michalovcích, kde jsme podali diametrálně odlišný a lepší výkon, ale zase nám došly fyzické síly, protože jsme neměli tolik hráček na střídaní.

 

„Deka“

V pondělí a v úterý ještě tréninky neměly takovou šťávu, holky byly z toho náročného programu a cestování utahané a zdecimované, ale od středy už převládá chuť k dalším zápasům a výhrám do tabulky.

 

Nezvyklý čas 13.00

Tím že hrajeme doma, si nemyslím, že by nás to mělo poznamenat. Sice je to o čtyři hodiny dříve, než běžně hrajeme, ale nevidím v tom zásadní problém. Horší by bylo hrát v deset dopoledne.

Podzimní Prešov

Myslím, že holky to podzimní prohrané utkání v Prešově v hlavách ještě mají. Ale vracet se k němu nebudu. Shodou okolností jsem ho tam viděl na vlastní oči, protože jsem tehdy zaskakoval za Ondru Václavka. To utkání se nepovedlo, zaváhali jsme, ale teď už od něj musíme pryč, musíme jet dál a „šmiknout“ Prešov.

 

Varování

Mají v kádru zajímavé hráčky jako Bačíková nebo Demajová, které táhnou jejich rozehrávku, pozor si musíme dát i na jejich střelkyni Šutranovou. Navíc nají dobrou brankařku, takže musíme zapracovat především na naší koncovce, která nás poslední tři utkání trápí. Věřím, že nyní si dokáže spravit chuť a vrátit se do střelecké pohody.

 

Prešovský „výlet“ do Prahy

Nemyslím si, že by to pojali jako výlet, přestože v tabulce vlastně nemají o co hrát, spíš očekávám, že tím, že nemají co ztratit, tak budou chtít hrát házenou a co nejvíc nás potrápit, stejně jako jiné týmy, které přijedou do Edenu a chtějí se vytáhnout.

 

Povinnost vyhrát

Určitě. Chceme. Musíme vyhrát. Protože pak máme tři týdny volno kvůli losu a reprezentační přestávce, a tedy je čas na doplnění fyzické kondice před play-off, dobít baterky.

 

Motivace

(smích) Půl týdne v případě vítězství nad Prešovem nebude, protože na to není prostor a musíme makat směrem k play-off, ale nějakou motivaci nebo bonus vymyslím. Pokud vyhrajeme, zřejmě zruším trénink buď v pondělí nebo v pátek příští týden. Ale ne víc.

 

Program 20. kola interligy – sobota 4. března: ŠKP Bratislava – Zora Olomouc, AS Trenčín – Sokol Písek, Duslo Šala – Baník Most; neděle 5. března – 13.00: Slavia Praha – Bemaco Prešov, HC Zlín – Iuventa Michalovce, středa 19. dubna: SHK Veselí nad Moravou – Sokol Poruba.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha na jaře 2017

Sobota 25. března 16.00 hodin: HC Zlín (venku)

Neděle 2. dubna 17.00 hodin: ŠKP Bratislava

Sobota 8. dubna 18.00 hodin: Duslo Šala (venku)

Čtvrtek 13. dubna 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou

Sobota 22. dubna 18.00 hodin: AS Trenčín (venku)

Play-off začíná 29. dubna

Mistr bude znám nejpozději 28. května

 

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Březen 2017 11:59
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.