company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Zapomenout na Most. Vyčistit hlavy. A hurá na Michalovce

Zapomenout na Most. Vyčistit hlavy. A hurá na Michalovce PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pátek, 24 Únor 2017 14:01

 

Vyčistit hlavy! Zapomenout na Most! Tak zněly pokyny trenéra Richarda Řezáče k jeho hráčkám. Zvlášť proto, že již 46 hodin po prohře 17:35 v Mostu čeká na slávistky ještě větší výzva. Na východě Slovenska se utkají s vedoucím a dosud neporaženým týmem probíhajícího ročníku interligy Iuventou Michalovce.

 

Ještě nikdy pražský celek neabsolvoval takovou nabitou anabázi, při které by narazil na dva nejlepší celky soupeře a k tomu urazil celkem přes dva tisíce kilometrů. Ano, není těžších, ale prestižnějších soubojů než s Mostem a Michalovcemi.

 

Žádné volno. V pátek normálně trénujeme, musíme tu porážku v Mostu dostat z těl i hlav,“ velí Řezáč a ordinuje: „Uděláme analýzu zápasu s Mostem, především se zaměříme na tu část hry, kdy došlo ke zlomu, ale velkou část pátečního herního tréninku podřídíme přípravě na Michalovce.“

 

Řezáč doufá, že jeho taktika bude na hráčky a především jejich hlavy platit: „O výsledku z Mostu mluvit nebudeme. To by nebylo dobře. Zásadní je si vyčistit hlavy. Jak? Prvně každá hráčka sama tu svoji. Budeme mluvit i o tom, jak k takovým zápasům přistupovat. No a pak se také pořádně vyspat. I v tom bude příprava na Michalovce. Ano, bude to těžké, ale… Ze zkušeností vím, že dva takto špatné zápasy by nás neměly potkat, takže očekávám zcela diametrálně odlišné utkání v Michalovcích.“

 

Tým se do Michalovců vydá v sobotu v sedm hodin ráno pendolinem Českých drah. Během cesty proběhne také taktická příprava na zápas, kterým se Slavia může vrátit do boje o celkové prvenství v interlize, v níž jí momentálně patří třetí přípčka právě za Iuventou a Baníkem Most.

 

Program 19. kola interligy – sobota 25. února – 15.00 hodin: Sokol Písek – SHK Veselí nad Moravou, 16.00: Slávia Partizáske – ASK Trenčín, 17.30: Zora Olomouc – HC Zlín, Iuventa Michalovce  Slavia Praha, 18.00: Sokol Poruba – Duslo Šala, Baník Most – ŠKP Bratislava.


Předběžný program házenkářek Slavie Praha na jaře 2017

 

Sobota 25. února 17.30 hodin: Iuventa Michalovce (venku)

Neděle 5. března 13.00 hodin: Bemaco Prešov

Sobota 25. března 16.00 hodin: HC Zlín (venku)

Neděle 2. dubna 17.00 hodin: ŠKP Bratislava

Sobota 8. dubna 18.00 hodin: Duslo Šala (venku)

Čtvrtek 13. dubna 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou

Sobota 22. dubna 18.00 hodin: AS Trenčín (venku)

Play-off začíná 29. dubna

Mistr bude znám nejpozději 28. května

 

Aktualizováno Pátek, 24 Únor 2017 14:04
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.