company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality 88 km/h! Tak je to pravda, nejtvrdší střelu má Kutlvašrová

88 km/h! Tak je to pravda, nejtvrdší střelu má Kutlvašrová PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pondělí, 21 Listopad 2016 11:36

 

Mluvilo se o tom měsíce, možná roky, že slávistka Hana Kutlvašrová má jednu z nejrychlejších střel. Nejen v republice, ale i v Evropě. Dlouho na to nebyl důkaz. A nyní je. Vedení Slavie Praha se rozhodlo poslední letošní interligový zápas zatraktivnit a zapůjčilo si sportovní radar na měření rychlosti letu míče. 88 kilometrů v hodině se rozsvítilo na ukazateli.

 


Hana Kutlvašrová dosáhla rekordního pokusu při utkání o medailové pozice proti Šale, když jí odhozený míč dosáhl právě takové rychlosti. O tom, s jakou razancí dokáže vypálit svědčí i náskok před ostatními spoluhráčkami i soupeřkami. Veronika Galušková se dostala na 75 kilometrů za hodinu, Kamila Kordovská na 73. Stejnou rychlost zaznamenala také Lívia Klučková ze Šaly, její spoluhráčky Katarina Pocsíková a Eva Veselková o kilometr, resp. čtyři nižší rychlost letu míče.

 

Na sportovním radaru zapůjčeným Milanem Ščerbou z Ostravy se však neměřily jen rychlosti hráček. O poločase došlo také na děti. Dvanáct jich dostalo odvahu poměřit se s nejlepšími a nechat si otestovat vlastní střelbu. Ty nejlepší dostaly odměny.

 

 

Aktualizováno Pondělí, 21 Listopad 2016 11:42
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.