company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Kdo má nejrychlejší střelu ze slávistek? A kdo z diváků? Při zápase s Šalou změříme rychlost

Kdo má nejrychlejší střelu ze slávistek? A kdo z diváků? Při zápase s Šalou změříme rychlost PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pátek, 18 Listopad 2016 19:07

 

Házenkářky Slavie Praha zakončí v neděli 20. listopadu od 17.00 ve své hale v Edenu interligový podzim sezony 2016/2017. Posledním soupeřem v jedenáctém kole bude celek Duslo Šala, který je v tabulce o jediný bod před týmem trenérky Petry Vítkové.


Karty jsou rozdané. Vítěz tohoto atraktivního duelu se vrátí na medailové pozice, protože Sokol Poruba má volno. „Toho samozřejmě chceme dosáhnout, protože bychom tak potvrdili úspěšný první část sezony,“ říká Petra Vítková, která svůj celek připravovala na Šalu již od pondělí. „Ke kondici a herním variantám jsme si přidali také videorozbory. O soupeři víme hodně, jsme dobře připravené,“ doplňuje Vítková. Z pozorování nedělním soupeře odhalila nebezpečnou spojkovou řadu a palebnou sílu na obou křídlech.

 

Slavia nastoupí v kompletní, tedy nejsilnější sestavě, povzbuzená posledními jasnými výhrami v Bratislavě proti ŠKP, tak v Českém poháru. „Při těch utkání jsme ukázali, že si umíme dávat pozor na nepovedené začátky, vyvarovali jsme se chyb a hned od prvních minut soupeřkám předvedli, jak dobří jsme. A v tom chceme pokračovat,“ uzavírá trenérka Petra Vítková.

 

Při posledním letošním interligovém utkání, chce vedení potěšit fanoušky a další do haly nalákat. Nejen pro utkání bude k dispozici radar pro měření rychlosti střel. Při zápase bude ukazovat razanci domácích hráček a diváci hned na displeji uvidí skutečnou rychlost střely. „Samozřejmě myslíme i na diváky a také pro ně jsme radar objednali. Budou mít možnost si zkusit vlastní dovednosti o poločasové přestávce a také po skončení zápasu. Věříme, že se na všechny dostane a že to bude pro všechny fanoušky Slavie a házené vůbec zajímavé zpestření,“ říká šéf klubu Richard Toman.

 

Po nedělním utkání následuje sedmitýdenní interligová přestávka. Tu z českého pohledu vyplní Turnaj o štít města Chebu, který se na západě republiky hraje již příští týden, ale především mistrovství Evropy ve Švédsku (4. až 18. prosince).

 

Aktualizováno Pátek, 18 Listopad 2016 19:10
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.