company logo
company logo

Generální partner



Partneři



Projekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Český pohár je tu, slávistky jedou do Turnova

Český pohár je tu, slávistky jedou do Turnova PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Středa, 16 Listopad 2016 07:46

 

Povinné vítězství. A postup. Tak označuje trenérka házenkáře Slavie Petra Vítková čtvrteční vystoupení svého týmu v osmifinále Českého poháru na hřišti TJ Turnov. Utkání proti vedoucímu týmu 2. ligy – skupiny západ se hraje ve čtvrtek 17. listopadu od 18.00 hodin v turnovském Sportcentru.

 

Slávistky měly po sobotní interligové výhře v Bratislavě po zbytek víkendu volno, od pondělí se připravují na závěr letošní herní sezony, kdy je čekají poslední dva soutěžní zápasy. První ve čtvrtek v Turnově. „Ne že bychom podceňovali soupeře v Českém poháru, ale pro nás půjde o dobrou přípravu na nedělní kolo interligy. Do hry zasáhnou všechny hráčky, které budu mít k dispozici a které s námi na utkání pojedou,“ uvedla Petra Vítková před pohárovým duelem.

 

Ten bude zpestřením před nedělním důležitým kláním s týmem Dusly Šala v interlize. Pátá Slavia přivítá čtvrtého v tabulce. „To bude hodně důležitý zápas, protože můžeme přeskočit soupeře v tabulce a přiblížit se absolutní špičce,“ uvedla Petra Vítková.

 

Aktualizováno Středa, 16 Listopad 2016 07:48
 

Navštivte nás:












Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.