company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Poslední zápas Jany Knedlíkové v dresu Slavie!

Poslední zápas Jany Knedlíkové v dresu Slavie! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Kantůrková   
Čtvrtek, 22 Květen 2014 07:35

 

Poslední utkání v sešívaném dresu v nejbližším období čeká v sobotu na naši křídelnici Janu Knedlíkovou. Dlouholetá hráčka Slavie a česká reprezentantka se v pátém finále rozloučí s týmem Slavie, aby zamířila na své první zahraniční angažmá.

 

 

To bude loučení jako hrom! Co jiného si možná Jana mohla přát (samozřejmě vedle toho, aby její loučení bylo šťastné),  než loučení před plnou halou, v domácím prostředí a ještě v rámci rozhodujícího finálového střetnutí!

Každopádně v sobotu na nás vedle dramatických okamžiků čeká i další emotivní okamžik, když se s ní oficiálně rozloučí vedení klubu. Pro prvních 300 fanoušků bude součástí zpravodaje u vstupu do haly také kartička Jany Knedlíkové, kterou si budete moci nechat po utkání podepsat. Slavnostní rozloučení s Janou proběhne před začátkem pátého finále a vy si jej rozhodně nenechte ujít, protože je za co Janě poděkovat.

Jak jsme již psali, je Jana Knedlíková, odchovankyně pražského klubu HC Háje, dlouholetou hráčkou Slavie a jednou z nejvýraznějších osobností týmu. Nepřehlédnutelná levoruká hráčka, nezaměnitelná svojí střeleckou technikou, rychlostí, ladnostní a v neposlední řadě také svým vzhledem. V letošní sezóně je nejlepší střelkyní našich barev a mezi nejlepší střelkyně Interligy patřila také v každém jejím ročníku.

V seniorské reprezentaci Jana debutovala v listopadu 2008, kdy nastoupila do zápasu proti Litvě. Od té doby je Jana stabilní členkou reprezentačního kádru a svými výbornými výkony a až neuvěřitelnou střeleckou úspěšností zaujala v průběhu posledních šampionátů. I ty pak pomohly Janě k prvnímu zahraničnímu angažmá. Jana nebude daleko, když její cesty po sezóně zamíří do maďarského celku Vezsprem Barabas DunaTakarek KC. Jedná se o tým z nejvyšší maďarské soutěže, který si v letošním ročníku zahrál i evropský pohár (PVP). V dosavadní soupisce nefiguruje vedle maďarských hráček žádná legionářka, Jana by tak měla být první hráčkou z jiné země a věříme, že se jí bude stejně jako u nás házenkářsky i lidsky dařit.

Každopádně jí na její další cestě držíme palce, přičemž osobně se s Janou můžete rozloučit a přijít jí popřát hodně štěstí právě v sobotu 24. května v rámci pátého finálového zápasu.

 


 

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Květen 2014 21:51
 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.