company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Červenobílé jsou ve vedení

Červenobílé jsou ve vedení PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, ilustrační foto Jiří Růžička   
Sobota, 05 Květen 2012 17:16

Praha S náskokem čtyř branek odcestují za týden do Mostu házenkářky pražské Slavie. Odveta duelu o páté místo tak bude velmi těžká. Tím spíš, že je v sázce poslední postupové místo do evropských pohárů, které si nebude chtít bohatý Baník nechat ujít. Naše děvčata ale dokázala, že jim není osud série lhostejný. To potěšilo trenéra Slavie Richarda Řezáče, méně už mosteckého Tomáše Kuťku.

 

„V Edenu se hrálo velice vyrovnané, atraktivní utkání,“ pochvaloval si kouč Mostu Tomáš Kuťka.

„Ve chvílích, kdy se lámal chléb, hráčky Slavie ukázaly větší házenkářskou gramotnost než naše, a to jak po technické, tak i taktické stránce,“ našel důvody porážky.

„Slavia vyhrála zaslouženě. Nic ale není rozhodnuto. Věřím, že moje svěřenky udělají v odvetném utkání všechno pro zisk páté příčky. I druhé střetnutí slibuje hodnotnou podívanou,“ pozval Kuťka fandy do mostecké haly.

 

„Souhlasím s kolegou. Dnešní duel se musel líbit, jelikož se hrál nahoru-dolů. Bylo i plno zvratů ve skóre,“ vzal si slovo trenér sešívaných Richard Řezáč.

„Utkání se odehrávalo podle scénáře, jaký jsme si představovali. Poločas byl vyrovnaný, což jsme chtěli,“ těšilo lodivoda.

„Soupeř na nás vytáhl dvě osobky, a to na Kláru Černou a Janu Knedlíkovou. Tím se v útoku otevřel prostor pro čtyři hráčky, především pak pro Hanku Kutlvašrovou, která na hřišti dominovala. Zdárně jí sekundovala i Tereza Pokorná,“ pochválil děvčata.

„Horší to bylo v obraně, ve které jsme nedokázali včas přerušovat. Nechávali jsme Most dohrávat do křídel, odkud jsme dostávali zbytečně mnoho branek,“ našel chyby.

„Do odvety tak máme náskok čtyř branek, což není mnoho. Věřím, že se v Mostě rozhodne vše jen na hřišti, nikoliv v zákulisí. Vidina evropských pohárů je totiž pro obě družstva hodně lákavá,“ dodal Řezáč.

 

Pohled kapitánky Slavie Hany Kutlvašrové naleznete zde:

http://prazsky.denik.cz/ostatni_region/slavia_most_hazena.html


DHC Slavia Praha – DHK Baník Most 36:32 (17:17)

DHC Slavia: Lucie Satrapová, Šárka Peerová, Petra Kudláčková – Jana Knedlíková 6, Karolína Burdová, Lenka Mouleová 2, Klára Černá 3, Andrea Königová 1, Martina Jonášová 4/2, Hana Kutlvašrová 14, Tereza Pokorná 4, Monika Jedličková 2, Veronika Rezlerová. Trenér Richard Řezáč.

Aktualizováno Sobota, 05 Květen 2012 18:58
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.