company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Slávistky míří do Jindřichova Hradce

Slávistky míří do Jindřichova Hradce PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Petr Vančura   
Pátek, 10 Únor 2012 12:17

Praha – Souboj na jihočeské palubovce rozehrají tuto sobotu od 18 hodin slávistická děvčata. V Jindřichově Hradci na ně čeká v rámci devatenáctého kola interligy nejhůře postavený tým soutěže místní TJ Házená. Celek, který v tomto ročníku získal pouhé tři body za výhru nad Mostem a remízu s Nitrou. Přesto trenér sešívaných Richard Řezáč (na snímku) varuje před podceněním.

 

 

„Určitě nás nečeká na jihu Čech lehký zápas, spíš nepříjemný, se soupeřem, který se rve do posledních chvil utkání,“ míní Řezáč.

 

„Jindřichův Hradec má ve svém středu vynikající rozehrávačku Kateřinu Krupicovou, Petru Bubeníkovou s Jitkou Matouškovou, které se střelecky prosazují prakticky v každém utkání. Obranu kočíruje Jana Markesová, ke které se často přidají i ostatní hráčky a vytvoří nepříjemnou a pevnou hráz. Nechci zapomenout na brankařku Evu Bezpalcovou, která je stavebním kamenem Hradce,“ upozorňuje na možné nebezpečí.

 

„V týdnu jsme se připravovali tak, abychom byli schopni zvládnout na jihu Čech rychlou a dynamickou házenou, kterou chceme soupeře tlačit do defenzivy. Hodně času jsme věnovali brankařkám. Je třeba, aby si konečně zvedly sebevědomí,“ přeje si trenér.

 

„Naše holky si musí uvědomit, že se Hradečanky neporazí samy. Je jen na nich, jak dlouho jim budou Jihočešky vzdorovat. Ty mají slabší druhé půle, toho chceme využít,“ rozkrývá plány.

 

„I tentokrát bude platit pouze disciplinovanost, minimum technických chyb. Rádi bychom hráli vysoké procento rychlých útoků oproti postupným. Jen tak se dá uspět,“ vypočítává.

 

 

„Pak budeme moci rozložit utkání na všechny hráčky a budeme spokojeni. Postavení v tabulce a kvalita kádrů nám velí naplno bodovat,“ dodává Řezáč.

Aktualizováno Sobota, 11 Únor 2012 20:11
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.