company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Slávistky remizovaly s Porubou

Slávistky remizovaly s Porubou PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Jiří Růžička   
Neděle, 05 Únor 2012 19:46

Praha Osmnáctým kolem pokračovala házenkářská interliga. V něm červenobílá děvčata přivítala aktuálně druhý český celek Sokol Poruba. Už se zdálo, že stejně jako před týdnem prohrají rozdílem jedné branky. Pak se ale rozpřáhla z trestného hodu nařízeného po čase spojka sešívaných Klára Černá a svým třináctým gólem v utkání vybojovala cenný bod. Nálada aktérů se rázem změnila. Zatímco červenobílý kouč Richard Řezáč zářil štěstím, porubský Ján Beňadik jen těžko hledal slova.

 

DHC Slavia Praha – Sokol Poruba 28:28 (13:12)


DHC Slavia: Lucie Satrapová, Šárka Peerová – Adéla Raková, Jana Knedlíková, Kamila Vondráčková 1, Karolína Burdová, Lenka Mouleová 1, Klára Černá 13/1 (na snímku), Andrea Königová 3, Martina Jonášová 4/2, Eliška Jačková, Hana Kutlvašrová 6/1, Monika Jedličková, Tereza Pokorná. Trenér Richard Řezáč.

 

„Měli jsme velice dobrý úvod, když jsme vedli už o čtyři branky. To svědčilo o naší velice dobré přípravě. Slavii jsme měli dobře přečtenou,“ začal své hodnocení lodivod Poruby Ján Beňadik.


„Pak jsme ztratili koncentraci. Někam se ztratil pohyb, a to především v útoku. Jak jsme začali z dobré obrany, tak se právě v ní rázem chytila Slavia, dala nám snadné branky a dostala se do poločasového vedení,“ pokračoval.


„V šatně jsme si proto řekli mnoho věcí. Pozměnili postavení pivota a začali opět hrát naši hru. Výsledkem bylo vedení o čtyři branky tentokrát pouhých deset minut před koncem. Holky ale opět polevily,“ litoval.


„Samozřejmě je branka v závěru smolná, po průběhu utkání by ale k takové situaci nemělo ani dojít,“ dodal zklamaný kouč soupeřek.


„Před utkáním jsem tvrdil, že máme lepší brankařku. To se ale v dnešním utkání nepotvrdilo. Ve chvílích, kdy jsme potřebovali podržet, nám Lucka moc nepomohla. Na druhou stranu ale nemůžeme čekat, že nás vždycky zachrání. Dneska si vybrala svůj slabší den,“ zahájil kriticky trenér Slavie Richard Řezáč. Pak se vrátil na začátek.


„Do utkání jsme vstoupili dost vlažně, z toho pramenilo dost technických chyb a střelba z nepřipravených pozic. Holky se Poruby jednoduše bály,“ našel příčiny nepovedeného úvodu.


„Naštěstí ale Ostrava hrála pořád to samé. My jsme se dokázali zlepšit v obraně a chodili do rychlého útoku,“ mínil.


„Utkání bylo plné zvratů. Přišel výpadek a my najednou prohrávali,“ přidal další zápletku.


„O našem bodu rozhodlo to, že ve druhé půli začala pro Kláru Černou lépe pracovat pivotka a ona mohla udělat z gólmanky soupeřek trhací kalendář,“ radoval se.


„Duelu podle mě ale sluší remíza, i když jsme byli velice blízko porážce,“ doplnil Řezáč.

 

Názory hrdinky utkání Kláry Černé naleznete zde:

http://prazsky.denik.cz/ostatni_region/hazena-slavia-poruba20120206.html

Aktualizováno Pondělí, 06 Únor 2012 19:36
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.