company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Slavia udolala Zlín

Slavia udolala Zlín PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Alex Wipf   
Neděle, 22 Leden 2012 20:24

PrahaŠestnáctým kolem pokračovala WHIL. Na naše děvčata čekal v domácí hale pátý Zlín. Přestože prohrávala o poločase o branku, ve druhém vystupňovala tempo a dokázala zvítězit. Lví podíl na tom měla Klára Černá, jež dokázala vstřelit polovinu branek sešívaných, neztratila se ani Martina Jonášová, která vstřelila necelou minutu před koncem tu rozhodující. A tak se trenér Slavie Richard Řezáč těšil z druhé domácí výhry a kouč Zlína Aleš Kořínek neměl důvod ke spokojenosti.

 

DHC Slavia Praha – HC Zlín 28:25 (13:14)


Slavia: Satrapová, Peerová – Raková, Knedlíková 3, Burdová, Mouleová 1, Černá 14/2, Königová, Jonášová 5, Kutlvašrová 3, Kvasničková, Jedličková 2, Vaňková, Vondráčková. Trenér Řezáč.


„Do utkání jsme vstoupili dobře, dařilo se nám odpovídat na branky soupeřek. V průběhu prvního poločasu jsme si dokonce vytvořili dvougólový náskok. Bohužel nás ve druhé půli zradila koncovka, v čemž spatřuji rozhodující aspekt utkání,“ popisoval trenér Zlína Aleš Kořínek.


„Slávistky nás trochu zaskočily vysunutou obranou. My jsme na ni ale zvyklí, jelikož ji na nás v posledních dvou kolech aplikovalo jak Partizánske, tak Senec. Červenobílí ji ale hráli nejlépe,“ pokračoval.


„Největší problém vidím v tom, že hráčky nesplnily pokyny tak, jak bych si představoval,“ dodal Kořínek.


„Chtěl bych poděkovat děvčatům za bojovný výkon,“ začal své hodnocení slávistický lodivod Richard Řezáč.


„Šlo o bojovné utkání, jehož důležitým faktorem bylo, že se nám dařilo uhlídat klíčové spojky soupeřek Štěrbovou s Budayovou. Poznarová nám dala několik branek, ale ne tolik, kolik by mohla,“ těšilo trenéra.


„V obraně jsme se snažili flexibilně střídat různé systémy, čímž jsme vyvedli soupeřky z tempa. Nejvíc branek jsme dostali z prostoru pivota. S tím se ale v případě vysunuté obrany počítá,“ líčil.


„Po první půli jsme chtěli klást větší důraz na rychlý protiútok. Což se nám až tak nepodařilo,“ našel chyby.


„Díky eliminaci technických chyb a díky velké bojovnosti jsme nakonec zvítězili,“ radoval se Řezáč.


Na postřehy hvězdy duelu Kláry Černé a rozehrávačky Martiny Jonášové se můžete těšit v úterním Pražském deníku.

Aktualizováno Neděle, 22 Leden 2012 20:37
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.