company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Červenobílá děvčata podlehla Mostu

Červenobílá děvčata podlehla Mostu PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto: Petr Janoušek   
Sobota, 14 Leden 2012 20:12

Most, PrahaDevátou porážku zaznamenaly slávistické házenkářky ve čtrnáctém kole letošní WHIL. Tentokrát nestačily na Most, kterému podlehly o šest branek. Na pozápasové tiskové konferenci se tak radoval kouč domácích Tomáš Kuťka, zatímco červenobílý Richard Řezáč přemýšlel nad budováním týmu.

 

DHK Baník Most – DHC Slavia Praha 24:18 (9:8)


„Úvod utkání byl poznamenaný důležitostí střetnutí. Bylo jasné, že kdo prohraje, může na play-off zapomenout,“ uváděl do děje trenér Mostu Tomáš Kuťka.

 

„Hrálo se utkání obran. Ve třinácté minutě jsme prohrávali o dvě branky 1:3. Pak se děvčata uklidnila, dostala Slavii pod tlak. Ta ale dokázala odpovědět a do půle držet krok,“ pokračoval.

 

„Důležitým aspektem druhého poločasu byly výkony jednotlivkyň. Naše mladičká gólmanka Dominika Müllnerová zastínila reprezentantku Lucii Satrapovou. V obraně hrála skvěle Martina Weisenbilderová, která dokázala zablokovat řadu nebezpečných střel,“ chválil své svěřenky.

 

„Slavia se snažila, měla ale nízkou produktivitu v útoku. Srážely ji technické chyby,“ dodal spokojený Kuťka.

 

„Mrzí mě, že naše obrana fungovala dobře jen padesát minut,“ začal kriticky slávistický lodivod Richard Řezáč.

 

„Díky častým technickým chybám jsme se zbavili možnosti hrát v postupném útoku. K tomu byla vyřazena ze hry osobně bráněná Klára Černá. Nejhorší ale bylo, když se nám ve dvacáté minutě zranila Lenka Mouleová. Osamocená Hana Kutlvašrová pak sama na všechno nestačila,“ litoval.

 

„Přesto jsme se drželi až do pětačtyřicáté minuty, pak už jsme ale nestačili,“ uznal kouč, jenž na téma play-off jen nerad odpovídá.

 

„Možnosti hrát vyřazovací část se nevzdáváme. Nejde ale o dogma. Soustředíme se na budování celku pro novou sezonu,“ doplnil Řezáč.

 

Slavia: Lucie Satrapová, Šárka Peerová – Adéla Raková (na snímku), Jana Knedlíková 2, Karolina Burdová, Lenka Mouleová 2, Klára Černá 2, Andrea Königová 3, Martina Jonášová 1, Hana Kutlvašrová 6, Marie Kvasničková, Monika Jedličková 1, Edita Vaňková 1. Trenér Richard Řezáč.

Aktualizováno Sobota, 14 Leden 2012 20:17
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.