company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Žákyně Starší žákyně sobota 19.10. v Divoké Šárce a ve Vršovicích

sobota 19.10. v Divoké Šárce a ve Vršovicích PDF Tisk Email
Sobota, 19 Říjen 2019 00:00

Zde jsou výsledky dnešního závodu v divoké Šárce, který startovala mistryně světa v alpském lyžování Šárka Strachová (Záhrobská). Naše hráčky z DHC Slavia Praha starší žákyně byly také na startu. Ve své kategorii dívek do patnácti let zvítězila naše hráčka Nela Pechlátová, druhá Eva Kramlová a třetí místo získala Alina Korpanová. GRATULUJEME.

https://isport.blesk.cz/clanek/isport-life-isport-life-zavody/370411/neskutecny-zazitek-isport-life-zavod-chvalily-seidlova-i-strachova.html

Dnes také náš tým A vůbec nezahálel. Hráčky si zahrály jejich první kolo Pražského přeboru v nafukovací hale na Lokomotivě Vršovice, které pořádal tým Sokol Kobylisy II. Pražský přebor je pro tento tým dobrým tréninkem před Žákovskou ligou, která klepe za dveřmi. Děvčata vyhrála všechna utkání v klidu a pohodě. Líbí se nám tým Ústí nad Labem, který jako jediný hraje vysunutou obranu a snaží se hrát pěknou rychlou házenou, i když  mají hodně začátečnic.
Nominace: Bačáková, Ondroušková ,Mullerová, Dvořáková, Matějková, Pejšová, Rachová, Baroňová, Knytlová, Starostová, Havlinová


Aktualizováno Neděle, 20 Říjen 2019 09:21
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.