company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Slávistky půjdou v semifinále Českého poháru na Veselí nad Moravou

Slávistky půjdou v semifinále Českého poháru na Veselí nad Moravou PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Pátek, 21 Prosinec 2018 11:23

 

Házenkářky Slavie Praha znají semifinálové soupeřky v Českém poháru. V sobotu 29. prosince se od 16.00 hodin utkají s týmem SHK Veselí nad Moravou. Druhou dvojici tvoří Baník Most a Sokol Poruba. Rozhodl o tom los po čtvrtečních zbývajících čtvrtfinálových duelech. Semifinále i finále Českého poháru se bude hrát o víkendu 29. a 30. prosince v Mostě.

 

Tým trenérů Jana Salače a Petry Vítkové narazí na momentálně druhý nejlepší český tým v tabulce MOL ligy. Veselí nad Moravou je po devíti odehraných kolech čtvrté s 11 body, Slavia osmá, na svého semifinálového protivníka však ztrácí jen tři body. Pikantnost zápasu přidá fakt, že přesně o týden později se stejné soupeři utkají znovu v 10. kole MOL ligy.

 

Vítězky Českého poháru získají finanční prémii 50 tisíc korun, poražené finalistky 30 000. Týmy vyřazené v semifinále obdrží po deseti tisících korunách.

 

„Soupeře jsme se dozvěděli ve čtvrtek večer. Chceme postoupit do finále a pak celý Český pohár vyhrát. To je jeden z našich cílů v sezoně,“ poznamenal šéf DHC Slavia Praha Richard Toman, který všem fanouškům nejen Slavie a nejen házené popřál klidné a šťastné vánoce.

 

Pokud by některé utkání skončilo nerozhodně, neprodlužuje se, vítěze určí následné sedmimetrové hody podle pravidla 2:2.

 

Závěrečný turnaj proběhne v hale Baníku Most, Tř. Budovatelů 112/7.

 

Program semifinále Českého poháru

Sobota 29. prosince 2019 – 16.00 hodin: Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou, 18.00: Baník Most – Sokol Poruba.

Finále

Neděle 30. prosince – 11.00 hodin: Vítězové semifinálových zápasů.

O třetí místo se nehraje.

 

 

Aktualizováno Pátek, 21 Prosinec 2018 11:25
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.