company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Richard Řezáč: Víme, kde to skřípalo, chceme předvést dva diametrálně odlišné výkony

Richard Řezáč: Víme, kde to skřípalo, chceme předvést dva diametrálně odlišné výkony PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Čtvrtek, 03 Květen 2018 11:33

 

Sobotní porážka v prvním semifinálovém duelu českého play-off trenéra Slavie Praha Richarda Řezáče sice nepotěšila, ale tragédii z ní nedělal. Věří v sílu svého týmu, doufá, že zvládne sobotní druhé klíčové dějství doma, proklestí si cestu k rozhodujícímu nedělnímu klání. A… Snem i cílem je samozřejmě finále. Sobotní, i případný nedělní duel se hrají v hale Slavie v Praze-Vršovicích. V sobotu od 16.15 hodin, v neděli od 17.00.

 

Co jste s tým udělal během čtyř dnů od sobotní porážky ve Veselí nad Moravou?

Zintenzivnili jsme tréninkový proces tak, abychom byli kvalitně připravení na dva semifinálové zápasy play-off, které nás čekají o víkendu.

 

Jak moc jste děvčata „mučil“ videorozbory?

Skoro nijak, jen jednou videoporadou. Myslím, že si všechny hráčky uvědomují, jaké chyby v sobotu ve Veselí udělaly. Jsem rád, že si utkání samy tzv. nasledovaly a že již od úterý samy chodily s poznatky z toho zápasu, kde to skřípalo, co by se mělo zlepšit. Děláme vše proto, abychom v sobotu vyhráli a natáhli sérii až do neděle.

 

Jak „vyeliminujete“ ze hry soupeřek Janu Šustkovou, která vám v prvním utkání vstřelila devět branek?

Povíme si k tomu speciální taktické věci, abychom byli dobře připravení. Ale není to jen o Šustkové. Síla Veselí je založená na souhře tří spojek – Šustkové, Olšovské, Veselkové. Musíme připravit na celou útočnou hru Veselí. Ale ano, Šustková je nejnebezpečnější, protože dává nejvíce branek.

 

Našel jste něco, na co po sobotní porážce musíte obzvlášť upozorňovat?

Především na to, abychom byli daleko rychlejší v přechodu druhé vlny do útoku. A aby obraz hry byl celkově lepší než ve Veselí a to především v obraně.

 

Je něco, čeho se doopravdy obáváte?

Vždy je čeho se obávat. A nebo koho. Ale myslím, že když budeme hrát v domácím prostředí, tak z holek spadne to napětí, že musíme. Věřím, že budeme hrát naši vlastní hru a díky té bychom měli být úspěšní.

 

Nebojíte se, že by to právě mohlo být naopak. Doma, pod tlakem a skutečně musíte…

Ne, toho se fakt nebojím. Pro nás je domácí prostředí skutečně pomoc. V naší hale se nám hraje fajn, takže toho budeme chtít využít. Navíc věřím, že nás přijdou podpořit i diváci, protože jde o vrchol sezony a snad se na play-off těší stejně jako my. To, že jsme nezvládli utkání ve Veselí, tak by nás to mělo naopak daleko víc nakopnout a měli bychom doma předvést dva diametrálně odlišné výkony než ve Veselí.

 

Zbývající program série Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou:

Druhý zápas se hraje v sobotu 5. května od 16.15 hodin v Praze-Vršovicích. Případný třetí zápas opět v Praze v neděli 6. května od 17.00 hodin.

 

Ve druhém semifinále vede Baník Most nad Zorou Olomouc 1:0 za zápasy.

 

České finále play-off začíná 12. května 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018.

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Květen 2018 11:40
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.