company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme


Buď, a nebo! PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Středa, 02 Květen 2018 14:21

 

Buď, a nebo. Buď slávistky vyhrají a pokračují v semifinálové sérii play-off proti SHK Veselí nad Moravou. A nebo končí. Všechno je jasné a jednoduché. Záleží jen na týmu trenérů Richarda Řezáče a Františka Štiky. Slavia prohrává v semifinálové sérii hrané na dva vítězné zápasy 0:1 s Veselím, které má mečbol v podobě postupu do finále. Druhý duel série se hraje v sobotu 5. května od 16.15 hodin v hale Slavie v Praze-Vršovicích.

 

Pokud by Slavia v sobotu vyhrála, určí postupujícího do finále rozhodující třetí utkání, které je případně na programu v neděli 6. května od 17.00 hodin opět v Praze.

 

Slávistky prohrály minulý víkend v neoblíbené veselské hale 26:28 a zkomplikovaly si cestu do vysněného finále. Aby do něj skutečně pronikly, musejí dvakrát vyhrát.

 

V to věří nejen trenér Richard Řezáč, ale také celý tým. „Máme na to, abychom Veselí doma dvakrát porazili a postoupili,“ pravila křídelnice Adéla Novotná.

 

Pozor, sobotní utkání začíná skutečně již v 16.15 hodin a vedení klubu na něj doporučuje přijet hromadnou dopravou, neboť od 18.30 hodin se „vedle“ na stadionu v Edenu hraje šlágr fotbalové ligy mezi domácí Slavií a Viktorií Plzeň, na kterém bude dvacet tisíc diváků.

 

Zbývající program série Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou:

Druhý zápas se hraje v sobotu 5. května od 16.15 hodin v Praze-Vršovicích. Případný třetí zápas opět v Praze v neděli 6. května od 17.00 hodin.

 

Ve druhém semifinále vede Baník Most nad Zorou Olomouc 1:0 za zápasy.

 

České finále play-off začíná 12. května 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018.

 

 

Aktualizováno Středa, 02 Květen 2018 14:23
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.