company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Slavia hostí v neděli nováčka z Hodonína, vrátit by se mohla i Pokorná

Slavia hostí v neděli nováčka z Hodonína, vrátit by se mohla i Pokorná PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Čtvrtek, 08 Únor 2018 07:46

 

Po dvou víkendových výhrách na hřištích soupeřů v Prešově a v Trenčíně se házenkářky Slavie Praha „vracejí“ na domácí palubovku a v neděli 11. února od 17.00 hodin přivítají v rámci 17. kola MOL ligy českého nováčka HK Hodonín. Slavii patří po 15 odehraných zápasech o jediný bod třetí příčka za vedoucím Baníkem Most, a o skóre za Iuventou Michalovce. Hodonín je v tabulce předposlední se ziskem čtyř bodů.

 

„Hodonín sice získal pouze čtyři body, ale určitě nepřijede do Prahy na výlet. Ve svém středu se opírají o jednu z nejlepších střelkyň Annamariu Patrnčiakovou a zkušenou Alžbětu Tóthovou. Ty na sebe váží pozornost a k nim se dobře zapojují mladé hráčky. Chybí asi trochu zkušenosti, jinak by tým Hodonína mohl být v tabulce výše,“ popisuje nedělního soupeře trenér Slavie Praha Richard Řezáč a „poodkrývá“ plán, jak na Hodonín: „Proto bude důležité se opět koncentrovat na naši hru v obranné fázi a na dobrý přechod do rychlého útoku. Zopakovat takový zápas, jako jsme odehráli v neděli v Trenčíně. Ten se nám povedl po všech stránkách, a právě na takový jsme čekali od začátku sezóny.

 

Při tripu na Slovensko se udála ještě jedna významná věc. Návrat Hany Kvášové, rozené Kutlvašrové, do sestavy Slavie. „Takže pevně věříme, že příchodem Hanky Kvášové hra dostala kyslíkovou injekci a budeme ve výkonech z minulého týdne pokračovat,“ říká Řezáč a připravuje svůj tým i publikum na další návrat. Po komplikovaném zranění kolene, by se mohla vrátit také Tereza Pokorná, která hrála naposledy před desíti měsíci. „Postupně se zapojí už i Tereza Pokorná a tím získáme další hráčku na vyztužení obrany a budeme mít další varianty pro utkání. V nejbližších zápasech nás tak ještě čeká další úkol, co nejlépe zapracovat Hanku a Terezu do herního systému tak, až přijdou ty klíčové utkání, abychom byli dobře připraveni,“ přibližuje Řezáč, který lituje onemocnění některých hráček, které postihla virová epidemie. „Přesto věřím, že se nám

podaří navázat na víkendové výkony a stupňovat kvalitu naší hry, ačkoliv nebudeme kompletní,“ uzavírá Richard Řezáč.

 

Program 17. kola MOL ligy – pátek 9. února: Iuventa Michalovce – SHK Veselí nad Moravou, sobota 10. února: HC Zlín – Dušlo Šala, Zora Olomouc – AS Trenčín, Sokol RMK Bánovce nad Bebravou – ŠŠK Prešov, neděle 11. února – 17.00 hodin: Slavia Praha – HK Hodonín. Předehrávka: Baník Most – Sokol Poruba 20:19.

 

Předběžný program Slavie Praha v druhé části sezony

Neděle 25. února 2018 – 17.00 hodin: Sokol Písek

Sobota 3. března 2018 – 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou (venku)

Neděle 11. března 2018 – 17.00 hodin: Iuventa Michalovce

Čtvrtek 29. března 2018 – 17.00 hodin: Zora Olomouc

Sobota 7. dubna 2018 – 15.00 hodin: Duslo Šala (venku)

Sobota 14. dubna 2018 – 18.00 hodin: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou (venku)

Sobota 21. dubna 2018 – 18.00 hodin: Baník Most (venku)

 

Play-off začíná 28. dubna 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018.

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Únor 2018 07:49
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.