company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Přijďte, slávistky hrají v pátek poslední letošní domácí soutěžní utkání

Přijďte, slávistky hrají v pátek poslední letošní domácí soutěžní utkání PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Úterý, 14 Listopad 2017 15:18

 

Je to tady, opakování souboje z posledního interligového ročníku o třetí místo. Slavia Praha hostí v pátek 17. listopadu od 17.00 hodin v rámci 11. kola MOL ligy Duslo Šala, kterému letos na jaře „přenechala“ bronzovou medaili. „Máme jim co oplácet, a proto se připravujeme se jako diví a jak nejlépe umíme,“ říká před důležitým kláním trenér Pražanek Richard Řezáč. Pro Slavii jde o poslední domácí soutěžní utkání v letošním roce. Další bude k vidění až šestého ledna 2018 proti nováčkovi z Bánovců nad Bebravou.

 

 

Řezáč zatím viděl na videozáznamech dva duely Šaly z letošního ročníku MOL ligy. „Na další se chystám ještě ve středu, abychom měli přípravu skutečně kompletní,“ popisuje kouč a odhaluje, co zatím o soupeřkách z jihu Slovenska zjistil: „Hru mají založenou na dobré obraně a výborném přechodu do útoku, respektive do druhé vlny. Nejnebezpečnější hráčkou je Rácková, kterou dobře doplňuje Klučková na křídle. To jsou dvě nejvýraznější osobnosti. Ale pozor si musíme dát také na jejich spojky, kde hrají Bahýlová a Bujnochová a ty jsou také kvalitní. Navíc mají dobrou spolupráci s pivotem.“

 

Jestli Slavia nasadí proto Ráckové osobní obranu, nechtěl Řezáč ventilovat. „Všechno je o Ráckové, která dokáže spoluhráčkám akce nachystat,“ přiznal Řezáč, kterého těší, že má v rukách trumf: „Věřím, že se jako naše výhoda ukáže Martina Tulipánová, která do Slavie přišla před touto sezonou právě ze Šaly. Pořádně ji vytěžíme ohledně taktiky proti jejímu bývalému klubu a doufám, že zjistíme, jak se na nás Šala pravděpodobně připraví. Martininy poznatky pak složíme s rozbory videozáznamů a podle toho určíme taktiku na utkání,“ doplnil Řezáč.

 

Kádr Slavie je pro poslední letošní ligové utkání kompletní, do tréninku se zapojila už i Natálie Továrková, takže kouč nevylučuje už její nasazená do pátečního utkání.“

 

Program 11. kola MOL ligy – čtvrtek 16. listopadu: HK Hodonín – AS Trenčín, Sokol Poruba – SHK Veselí nad Moravou; pátek 17. listopadu – 17.00 hodin: Slavia Praha – Duslo Šala, ŠŠK Prešov – Sokol Písek, Sokol RMK Bánovce nad Bebravou – Zora Olomouc; sobota 18. listopadu: HC Zlín – Iuventa Michalovce.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha v první části sezony

 

Neděle 7. ledna 2018 – 17.00 hodin: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

Sobotu 13. ledna 2018 – 18.00 hodin: Baník Most (venku)

 

Play-off začíná 28. dubna 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018.


Aktualizováno Úterý, 14 Listopad 2017 15:20
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.