company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Pozor, pozor, pozor. Slavia hostí Prešov už v pátek 3. listopadu od 18.00 hodin

Pozor, pozor, pozor. Slavia hostí Prešov už v pátek 3. listopadu od 18.00 hodin PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Středa, 01 Listopad 2017 09:06

 

V netradičním termínu, tedy pozor, již v pátek 3. listopadu od 18.00 hodin, odehrají házenkářky Slavie Praha dohrávku třetího kola MOL ligy proti ŠŠK Prešov ve své hale ve Vršovicích. Druhý tým česko-slovenské soutěže hostí ten šestý. Domácí do něj vstoupí z modřinami a škrábanci z první prohry v sezoně, kdy v sobotu podlehly v krásné bitvě na východě Slovenska Iuventě Michalovce.

 

 

„V pátek to máme komu oplácet, protože Prešov je vlastně kousek od Michalovců a třeba nás to trochu nabudí,“ říká brankářka a kapitánka Slavie Petra Kudláčková. Zcela jasně také odpověděla otázku, jestli ji ještě „straší“ překvapivá prohra v Prešově z minulého ročníku ligy? „Mě osobně vůbec ne. A pokud hrajeme s Prešovem doma, tak po takovém krásné vstupu do sezony, musíme mít jediný cíl. Takové soupeře porážet. Vůbec nemám v hlavě, že bychom mohli prohrát,“ pravila Kudláčková. Velký rozhovor s ní si můžete přečíst v novém a obsáhlém programu, který Slavia vydává ke každému domácímu zápasu.

 

Slávistky se v pondělí „dostávaly“ při pondělním rekondičním a rehabilitačním tréninku nejen z prohry v Michalovcích, ale také z vichrem prodloužené cesty zpět. Místo v sedm hodin večer dorazily po strastiplné cestě až v půl druhé ráno. „Nebylo to příjemné, ale vliv na přípravu na páteční zápas to mít určitě nebude,“ tvrdí Petra Kudláčková.

 

„Přestože jsou na hráčkách vidět ještě nějaké ‚dozvuky‘ tvrdého duelu v Michalovcích, jsme kompletní a nebereme nic jiného než výhru. Víme, že se Prešov neustále zlepšuje, o čemž svědčí i jeho postavení v tabulce, ale na to jsme hráčky připravili a věříme, že k utkání proti Prešovu nastoupí stejně odhodlaně a skvěle jako v Michalovcích. Tam jsme byli maximálně spokojeni,“ uzavírá trenér Slavie Richard Řezáč.

 

Dohrávka 3. kola MOL ligy – pátek 3. listopadu 2017 – 18.00 hodin: Slavia Praha – ŠŠK Prešov.

 

Program 9. kola MOL ligy – sobota 4. listopadu: Sokol Poruba – AS Trenčín, HC Zlín – Sokol Písek, Zora Olomouc – Duslo Šala, Baník Most – SHK Veselí nad Moravou, Sokol RMK Bánovce nad Bebravou – Iuventa Michalovce. Předehrávka: ŠŠK Prešov – HK Hodonín 30:23.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha v první části sezony

Sobota 11. listopadu – 17.30 hodin: Zora Olomouc (venku)

Pátek 17. listopadu – 17.00 hodin: Duslo Šala

Neděle 7. ledna 2018 – 17.00 hodin: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

Sobotu 13. ledna 2018 – 18.00 hodin: Baník Most (venku)

 

Play-off začíná 28. dubna 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018.

 

Aktualizováno Středa, 01 Listopad 2017 09:32
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.