company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Šestý zápas, šesté vítězství. Slavia poráží Veselí 34:28

Šestý zápas, šesté vítězství. Slavia poráží Veselí 34:28 PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Středa, 18 Říjen 2017 19:49

 

Klaplo to. Šesté vítězství v šestém zápase sezony. Slávistky bez problémů porazily soupeřky z Veselí nad Moravou a to, co si přáli trenéři, se splnilo. Tým koučů Richarda Řezáče a Františka Štiky neztratil ani bod a pojede za více než týden k prestižnímu duelu do Michalovců s plným bodovým ziskem. „To byl náš cíl a jsme rádi, že jsme ho dosáhli,“ pravil po jasném vítězství 34:28 nad Veselím trenér Řezáč.

MOL liga – 7. kolo

Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou 34:28 (19:13)

 

Slavia vstoupila do zápasu v téměř nejsilnější sestavě, vrátily se zraněné Emma Hudáková a Nikola Motejlová, a dominovala v utkání sedmého kola MOL ligy se soupeřem, který (zatím) jako jediný dokázal v sezoně porazit obhájkyně titulu, od samého začátku. Ani jednou neprohrávala a kromě stavu 1:1 v první minutě neustále vedla. Slávistky nastartovaly dálnici k vítězství už v prvních minutách, kdy se ujaly vedení a navyšovaly ho. Během první desetiminutovky si vypracovaly už čtyřgólový náskok a vzaly protivnicím takzvaně vítr z plachet.

 

Brankářka Slavie Petra Kudláčková chytá střelu střelu Nikol Vinklárkové. | Foto: Denisa Kisialová

 

Do konce prvního dějství vzrostl náskok na šest branek a vlastně bylo rozhodnuto. Drama slávistky nepřipustily, přestože se ve v závěru utkání Veselanky přiblížily na rozdíl tří gólů. Díky vydařené poslední části zápasu se slávistky „vrátily“ k šestibrankovému náskoku.

 

Do své snad až neuvěřitelné střelecké formy se vrátila Veronika Galušková, která se trefila dvanáctkrát a o jeden gól posunula vlastní rekord probíhající sezony.

 

Zdatnou konkurentku měla v Márii Olšovské z Veselí, která přidala ještě gól navíc.

 

„Jsem spokojený jak s výsledkem, tak především s přístupem hráček. Bylo to přesně tak, jak jsme si představovali. Za to jim patří dík,“ pravil krátce po utkání kouč Slavie Richard Řezáč a doplnil: „Bylo vidět, že když se děvčata soustředí a plní úkoly, tak dokáží velké věci. To nás potěšilo a jsme samozřejmě rádi i za jasné vítězství.“

 

Slavia hraje v příštím kole v Michalovcích, zápas je na programu v sobotu 28. října od 17.30 hodin. Minimálně do této soboty se slávistky posunuly do čela tabulky MOL ligy.

 

Sestava a branky Slavie Praha: Kudláčková, Hillebrandová, Hořáková – Motejlová 1, Hudáková 2, Míšová, Novotná 3, Jačková 6, Tulipánová 2, E. Svobodová, M. Svobodová, Chovancová 2, Galušková 12/1, Továrková, Šetelíková 5, Chlupová 1. Trenéři: Řezáč, Štika.

 

Nejvíce branek SHK Veselí nad Moravou: Olšovská 13/4, Šůstková 6, Divílková 4.

 

Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/5. Vyloučení: 4:1. Diváci: 250

 

Program 7. kola MOL ligy – sobota 21. října: Sokol Poruba – ŠŠK Prešov, Zora Olomouc – Iuventa Michalovce; neděle 22. října: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou – Sokol Písek; středa 25. října: Baník Most – AS Trenčín.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha v první části sezony

Sobota 28. října – 17.30 hodin: Iuventa Michalovce (venku)

Pátek 3. listopadu – 18.00 hodin: ŠŠK Prešov

Sobota 11. listopadu – 17.30 hodin: Zora Olomouc (venku)

Pátek 17. listopadu – 17.00 hodin: Duslo Šala

Neděle 7. ledna 2018 – 17.00 hodin: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

Sobotu 13. ledna 2018 – 18.00 hodin: Baník Most (venku)

 

Play-off začíná 28. dubna 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018.

 

Aktualizováno Středa, 18 Říjen 2017 19:58
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.