company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality Pozor! Už ve středu přijede Veselí, které porazilo šampionky z Michalovců

Pozor! Už ve středu přijede Veselí, které porazilo šampionky z Michalovců PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Úterý, 17 Říjen 2017 08:23

 

S cílem protáhnout sérii vítězných zápasů od začátku soutěže na šest, vstoupí házenkářky Slavie Praha do sedmého kola MOL ligy. Plný bodový zisk jim zatím zajišťuje druhou příčku v tabulce. Domácí výhra nad SHK Veselí nad Moravou by je posunula do čela. Pozor, pozor, utkání Slavia-Veselí se hraje ve středu 18. října od 18.00 hodin ve vršovické hale.

 

Hráčky Veselí se postaraly o největší překvapení nového ročníku MOL ligy, když ve čtvrtém kole porazily doma obhájkyně zlata Iuventu Michalovce. „Vítězství proti Michalovcům bylo zasloužené a dá se předpokládat, že v domácím prostředí budou obzvlášť nebezpečné,“ hodnotil výkony středečních soupeřek trenér Slavie Praha Richard Řezáč a doplnil: „Dovolím si tvrdit, že letos mají ambice se prodrat do play-off. Navíc je vidět to, že si věří i na silné soupeře. Veselí prostě tyto zápasy umí a když dostanou šanci, tak ji umí zužitkovat.“ Přesto: „Překvapení to určitě je, ale nedělám z toho senzaci.“

 

Řezáč viděl ze záznamu dvě utkání Veselí a ví, co jeho tým čeká: „Snaží se hrát dynamicky a hra je založená na hře spojek. Nebezpečné je trio Olšovská, Šustková a Novotná, které nastřílely 89 branek, což jsou dvě třetiny doposud vstřelených. Takže tam bude největší nebezpečí.“

 

Hráčky Slavie bojují s menšími či většími zdravotními problémy. O tom, jestli některé hráčky do duelu proti Veselí nastoupí, se rozhodne až těsně před ním. Určitě nenastoupí Barbora Večeřová, která se léčí antibiotiky. „Do utkání půjdeme s podobnou sestavou jako v Písku s tím, že otazníky visí nad Emmou Hudákovou, Nikolou Motejlovou a Alenou Šetelíkovou,“ vysvětlil Richard Řezáč.

 

Program 7. kola MOL ligy – středa 18. října – 18.00 hodin: Slavia Praha – SHK Veselí nad Moravou; sobota 21. října: Sokol Poruba – ŠŠK Prešov, Zora Olomouc – Iuventa Michalovce; neděle 22. října: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou – Sokol Písek; středa 25. října: Baník Most – AS Trenčín.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha v první části sezony

Sobota 28. října – 17.30 hodin: Iuventa Michalovce (venku)

Pátek 3. listopadu – 18.00 hodin: ŠŠK Prešov

Sobota 11. listopadu – 17.30 hodin: Zora Olomouc (venku)

Pátek 17. listopadu – 17.00 hodin: Duslo Šala

Neděle 7. ledna 2018 – 17.00 hodin: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

Sobotu 13. ledna 2018 – 18.00 hodin: Baník Most (venku)

 

Play-off začíná 28. dubna 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018.

 

Aktualizováno Úterý, 17 Říjen 2017 08:28
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.