company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana Ženy Aktuality 8:1 pro Slavii po čtrnácti minutách. A mělo se skončit!

8:1 pro Slavii po čtrnácti minutách. A mělo se skončit! PDF Tisk Email
Napsal uživatel kzr   
Sobota, 14 Říjen 2017 16:34

 

Házenkářky Slavie Praha vyhrály v šestém kole MOL ligy v Písku nad Sokolem 28:21 a posunuly s plným počtem bodů na druhou příčku tabulky. Na vedoucí Baník Most, který však má o utkání více, ztrácejí jediný bodík. V příštím kole přivítají slavistky doma Veselí nad Moravou. A pozor již ve středu 18. října od 18.00 hodin!

 

MOL liga – 6. kolo
Sokol Písek – Slavia Praha 21:28 (10:17)

 

Spokojený až nadšený byl trenér Richard Řezáč s přístupem a vstupem hráček do duelu v Písku. První střela, první gól a brankostroj se rozjel. 3:0 po čtyřech minutách, 6:1 po deseti, a tak dála a tak dále.

 

„Jsem rád, že jsme do toho v Písku nastoupili výrazně jinak než do předchozích dvou utkání s Trenčínem a v Hodoníně. Hráli jsme přesně to, co jsme si řekli a jak by to mělo vypadat. V prvním poločase jsme soupeře dokázali ‚odskakovat‘ tak, jak jsme potřebovali,“ chválil své svěřenkyně Řezáč, který jim naopak po předchozích utkáních huboval.

 

V polovině prvního dějství vedla Slavia v Písku 8:1, o vítězi nebylo pochyb. „Kdyby zápas skončil po 14 minutách, tak se nestalo vůbec nic,“ pravil Řezáč a vysvětlil: „Pak naše koncentrace polevila. Děvčata začala dělat nevynucené technické chyby.“

 

Vlastně až do konce zápasu se náskok Slavie pohyboval plus mínus sedm branek.

 

„Ve druhém poločase jsme udělali devět technických chyb, což bylo až příliš na takového soupeře, který byl odevzdaný, nehrál vůbec nic, to utkání odchodil, odklusal. Bylo to zapříčiněné přístupem a nasazením Písku, takže jejich progres z minulých kol, o kterém mluvili odborníci, jsem u nich skutečně postrádal. Výkon Písku pro mě byl velkým zklamáním,“ kritizoval Řezáč soupeřky, ale ‚nezapomněl‘ ani na vlastní hráčky: „Ale my jsme bohužel ‚zapadli‘ ve druhém poločase do jejich tempa. Zápas přinesl moře chyb, neproměněných šancí, neměl interligovou úroveň.“

 

Nejlepší střelkyní utkání i Slavie se s osmi brankami stala Alena Šetelíková.

 

Po téměř měsíční zdravotní přestávce nastoupila nejlepší střelkyně Slavie v sezoně Veronika Galušková, která léčila zraněnou nohu a patu. „Je na tom zdravotně lépe, chtěli jsme ji trochu zapojit, aby si zvykla, protože nás teď čekají výrazně těžší zápasy. Pro ni zápas účel splnil,“ poznamenal Řezáč. Na mysli měl už příští týden. „Utkání proti Veselí bude diametrálně odlišné od těch našich poslední tří, zvlášť, když nyní porazilo Zoru Olomouc,“ uzavřel kouč Slavie Richard Řezáč.

 

Nejvíce branek Sokola Písek: Boorová 7/1, Kubišová, Součková po 3, Palasová 3/1.

 

Sestava a branky Slavie Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Míšová 2, Novotná 3, Jačková 3, Tulipánová 3, E. Svobodová, M. Svobodová 2, Chovancová 3, Galušková 3, Továrková 1, Šetelíková 8, Chlupová. Trenéři: Řezáč, Štika.

 

Rozhodčí: Nezbeda, Zelenka. Sedmimetrové hody: 5/3 – 1/0. Vyloučení: 3:1. Diváci: 112.

 

Výsledky a program 6. kola MOL ligy: SHK Veselí nad Moravou – Zora Olomouc 32:28, HK Hodonín – Baník Most 29:25; sobota 14. října: ŠŠK Prešov – HC Zlín, Duslo Šala – Sokol Poruba, AS Trenčín – Sokol RMK Bánovce nad Bebravou.

 

Předběžný program házenkářek Slavie Praha v první části sezony

Neděle 22. října – 17.00 hodin: SHK Veselí nad Moravou

Sobota 28. října – 17.30 hodin: Iuventa Michalovce (venku)

Pátek 3. listopadu – 18.00 hodin: ŠŠK Prešov

Sobota 11. listopadu – 17.30 hodin: Zora Olomouc (venku)

Pátek 17. listopadu – 17.00 hodin: Duslo Šala

Neděle 7. ledna 2018 – 17.00 hodin: Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

Sobotu 13. ledna 2018 – 18.00 hodin: Baník Most (venku)

 

Play-off začíná 28. dubna 2018, mistr bude znám nejpozději 20. května 2018.

 

Aktualizováno Sobota, 14 Říjen 2017 16:38
 

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.