Hlavní strana

Motivace v podobě odpuštěného tréninku zabrala. Slávistky rozdrtily Písek PDF Tisk Email
Sobota, 14 Prosinec 2019 17:16

Házenkářky Slavie Praha zvítězily ve 14. kole MOL ligy v Písku nad tamním Sokolem 33:24, po poločase 19:13, čímž svému dosud největšímu rivalovi v boji o pozici pro českou část play-off odskočily. Navíc se minimálně do zítra bodově dotáhly na tandem Sokol Poruba - Sigma Olomouc, které v neděli sehrají vzájemný duel. Gala představení předvedla Veronika Galušková, která vstřelila 12 gólů. Nyní následuje třídenní MOL-ligová přestávka, kterou však pražský tým „vyplní“ 29. prosince čtvrtfinálovým duelem Českého poháru v Ostravě proto Sokolu Poruba. V prvním utkání v roce 2020 se tým trenérů Františka Urbana a Jana Salače představí v sobotu 4. ledna od 16.00 hodin v Dunajské Stredě. Nejbližší domácí zápas mají slávistky na programu v neděli 12. ledna od 17.00 hodin proti Sportě Hlohovec.

Aktualizováno Sobota, 14 Prosinec 2019 17:18