company logo
company logo

Generální partner







Partneři



Projekty

Spolupracujeme

Hlavní strana

Plán akcí


Email
starší žákyně
14. 12. 2019 turnaj Kuřim Slavia B Kuřim SK Kuřim, DHC Slavia Praha B, ŠKP Bratislava, Sokol Velké Meziříčí
4. 1. - 5. 1. 2020 Turnaj Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec
11. 1. - 12. 1. 2020 2. kolo ŽL Slavia A
18. 1. 2020 turnaj Kuřim Slavia B Kuřim
26. 1. 2020 3. turnaj Přeboru Prahy Sokol Vršovice Slavia A, Slavia B, Sokol Vršovice, Astra, Sokol Kobylisy II, Háje
31. 1. - 2. 2. 2020 turnaj Kynžvart Lázně Kynžvart
8. 2. - 9. 2. 2020 3. kolo ŽL
7. 3. - 8. 3. 2020 4. kolo ŽL
22. 3. 2020 4. turnaj Přeboru Prahy pořadatel Slavia (A), hala Břve Most, Ústí, Slavia A, Sokol Kobylisy II, Sokol Vršovice
4. 4. - 5. 4. 2020 5. kolo ŽL
10. 4. - 13. 4. 2020 turnaj PHC
26. 4. 2020 5. turnaj Přeboru Prahy pořadatel Slavia, hala Břve Slavia A, Slavia B, Sokol Vršovice, Astra, Sokol Kobylisy II, Háje
16. 5. - 17. 5. 2020 6. kolo ŽL
23. 5. - 24. 5. 2020 6. turnaj Přeboru Prahy Háje Most, Ústí, Slavia B, Háje, Astra
12. 6. - 14. 6. 2020 Kynžvartský pohár Lázně Kynžvart
29. 6. - 4. 7. 2020 Partille cup
mladší žákyně
6. 12. - 8. 12. 2019 Podzimní cena mlž (Háje) Háje ( Chodov)
18. 1. 2020 Turnaj Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec
24. 1. - 26. 1. 2020 Turnaj Ivančice Ivančice
7. 2. 2020 kvalifikace házenkářského desetiboje Praha Loko
8. 3. 2020 turnaj Rokycany
14. 3. 2020 6. turnaj přebor pořadatel Háje Slavia A, Astra A, Astra B, Háje A, Háje B, Sokol Vršovice)
28. 3. 2020 Memoriál Radky Holečkové Slavia hala
4. 4. 2020 turnaj Plzeň (roč. 2008)
5. 4. 2020 7. turnaj přebor Sokol Vršovice Slavia B, Astra B, Sokol Vršovice, Háje A, Háje B, Sokol Kobylisy II
10. 4. - 13. 4. 2020 turnaj PHC
8. 5. - 10. 5. 2020 Memoriál Karla Šulce Plzeň
16. 5. - 17. 5. 2020 8. turnaj přebor Astra Slavia A, Slavia B, Astra A, Astra B, Sokol Vršovice, Sokol Kobylisy II
23. 5. - 24. 5. 2020 Kobylisy cup Kobylisy
5. 6. - 7. 6. 2020 Házenkářský desetiboj v případe kvalifikování se
12. 6. - 14. 6. 2020 Kynžvartský pohár Lázně Kynžvart
minižákyně
6. 12. - 8. 12. 2020 turnaj Veselí n. M 6+1 Veselí nad Moravou
2. 1. - 7. 1. 2020 Zimní soustředění mini
18. 1. 2020 4+1 v hale na Slavii Slavia
24. 1. - 26. 1. 2020 turnaj Velička 6+1 Velká nad Veličkou
20. 3. 2020 Minicup Chodov 6+1 Chodov
8. 5. - 10. 5. 2020 Memoriál Karla Šulce Plzeň
6. 6. 2020 Mináček (r. 2009) Slavia
7. 6. 2020 Mináček (r. 2010) Slavia
Aktualizováno Pondělí, 02 Prosinec 2019 09:37
 


Navštivte nás:










feed-image Feed Entries


Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.