company logo
company logo

Generální partner

PartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana

Slávistické ženy míří do Sence PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto Stanislav Hladík   
Pátek, 07 Září 2012 16:31

Praha – Už tuto neděli odjedou na dalekou cestu do Sence červenobílé házenkářky. Na palubovce tamního ŠKP Piccard chtějí odčinit týden starou domácí porážku z prvního kola WHIL od Baníku Most 27:30. Ani Senec nezvítězil, prohra 25:29 z Šaľy ale nemusí svěřenkyně Petera Olšavského příliš mrzet. Jak na Slovenky jsme se ptaly dua sešívaných pivotek Aleny Stellnerové a Veroniky Rezlerové.

Děvčata, jak vidíte z odstupu první slávistické interligové vystoupení?
Alena: Na to se těžko odpovídá. Bohužel jsme prohrály. První poločas s Mostem byl naprosto skvělý, vedly jsme o šest gólů, což bylo na hře znát. Ve druhém nám trochu došly síly, nefungovala už obrana a neproměňovaly jsme řadu šancí.

Může úvodní porážka tým zlomit?

Veronika: Určitě ne, dobře víme, že šlo pouze o první zápas, a to navíc proti jednomu z favoritů WHIL. Před námi je ještě dvacet tři kol. Samozřejmě nás prohra nepotěšila, i vedení klubu ji těžce neslo, musí se ale zapomenout a hledět dál.

Slavia má ztrojený post pivotky, ze kterého dá během utkání jeden gól. Proč tak málo?
Alena:
Na branku jsem ani víckrát nevystřelila. Takže jsem měla stoprocentní úspěšnost (směje se). Na tom, kdo dá branky, nezáleží. Proti Mostu se prostě víc dařilo spojkám.

Jak probíhala příprava na Senec?
Veronika:
Jako obvykle jsme zhlédly nějaká videa. Pak jsme trénovaly obranu. Musíme mít zažitých víc variant než systém 0–6.

Veroniko, poslední část přípravy jste neabsolvovala kvůli problému se svalem. Už jste v pořádku?
Ano, dala jsem si týden klidu a už jsem stoprocentně připravená. Zranění bylo dost nešťastné, uprostřed sprintů mě píchlo v noze, a bylo to.

Proslýchá se, že se nedostatečně věnujete regeneraci. Bylo pro vás zranění něčím poučné?
Veronika:
Myslím si, že se jí věnuji v dostatečné míře. Protažení před tréninkem i před zápasem nikdy neošidím. Na masáže jsem sice nechodila v klubu, ale doma v Turnově, kde mám svého vlastního maséra, na kterého jsem zvyklá.

Co víte o týmu Sence?
Alena:
To, že do něj přišla zkušená střelkyně Alžběta Polláková, na kterou je třeba se detailně soustředit, jelikož jde o klíčovou hráčku soupeřek. Pokud ji ubráníme, tak věřím, že vyhrajeme.

Váš tip na výsledek?
Veronika:
Chceme vyhrát.  Pokud se bude dařit spojkám, tak věřím, že o více než tři branky.

Článek Pražského deníku „Pražští házenkáři míří na palubovky soupeřů“ naleznete zde: http://prazsky.denik.cz/ostatni_region/prazsti-hazenkari-miri-na-palubovky-souperu.htmlSLÁVISTKY Veronika Rezlerová (vlevo) a Alena Stellnerová věří ve výhru sešívaných v nevyzpytatelném Senci.

 

Navštivte nás:Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.