company logo
company logo

Generální partnerPartneřiProjekty

Spolupracujeme

Hlavní strana

Aktuality - družstvo žen
Satrapová: Písek chce běžet dostihy, ty nesmíme připustit PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto: Jaroslav Kolísek   
Pátek, 18 Listopad 2011 14:51

Praha – Tuto neděli od 17 hodin čeká na naše ženy jeden z klíčových duelů podzimní části WHIL. V domácím prostředí přivítají Sokol Písek. Proti průběžně desátým Jihočeškám musí jednoznačně zvítězit, jakýkoliv jiný výsledek by je odsunul do boje o záchranu. Pro sešívané hovoří dlouhodobá bilance vzájemných duelů. Ani Sokolky se ale do Prahy nebojí, psychicky je posílil postup do osmifinále Challenge Cupu přes rakouský Dornbirn Schoren po výhrách 32:11 a 49:24. Tentokrát však bude proti jejich palebné síle stát reprezentační gólmanka v červenobílých službách Lucie Satrapová.

Aktualizováno Sobota, 19 Listopad 2011 16:32
Celý článek...
 
Červenobílé házenkářky vypadly s Veselím PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto: Alex Wipf   
Středa, 16 Listopad 2011 19:51

Praha – Čtvrtfinále Českého poháru bylo konečnou pro slávistická děvčata. Mohou se tedy soustředit na interligu, ve které v neděli od 17 hodin přivítají Písek. Prohra zklamala trenéra Antonína Střelce, jenž tvrdil: „Je to škoda, mohli jsme hrát o vánočních svátcích krásný turnaj a takto budeme trénovat v Praze.“ To Peter Sabadka z Veselí nad Moravou zářil spokojeností.

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2011 09:26
Celý článek...
 
Červenobílé házenkářky vypadly s Veselím PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 16 Listopad 2011 19:51

Praha – Čtvrtfinále českého poháru bylo konečnou pro slávistická děvčata. Mohou se tedy soustředit na interligu, ve které v neděli od 17. hodin přivítají Písek. Prohra zklamala trenéra Antonína Střelce, jenž tvrdil: „Je to škoda, mohli jsme hrát o vánočních svátcích krásný turnaj a takto budeme trénovat v Praze.“ To Peter Sabadka z Veselí nad Moravou zářil spokojeností.

Aktualizováno Středa, 27 Květen 2020 08:48
Celý článek...
 
Slávistické ženy se těší na pohár PDF Tisk Email
Napsal uživatel David Nejedlý, foto: Jaroslav Kolísek   
Úterý, 15 Listopad 2011 10:51

Praha - Ve středu v 17:30 nastoupí v hale v Edenu červenobílé ženy proti Veselí nad Moravou. V rámci čtvrtfinále Českého poháru je tam čekají úřadující mistryně. Naše děvčata jsou zase vítězkami WHIL a národního poháru. Proto se dá čekat házená jako řemen, na kterou vás rádi zveme.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Listopad 2011 09:32
 
« ZačátekPředchozí51DalšíKonec »

Strana 51 z 51

Navštivte nás:
Založeno na Joomla!. Designed by: free hosting ftp value hosting Valid XHTML and CSS.